РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.138 EUR: 50.666
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 44.138
EUR 40.000 41.000 50.666
USD 43.970 44.441 44.138
EUR 50.410 51.010 50.666
Новость

Київ та інші великі міста України мають розглянути можливість обмеження в‘їзду авто до центру

Президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе вважає за потрібне великим містам України, зокрема Києву, розглянути можливе обмеження в’їзду автотранспорту до центрів міст
1928
29 октября 2019 г.




2 тис опитаних висловили майже 100%-ну підтримку

Президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе вважає за потрібне великим містам України, зокрема Києву, розглянути можливе обмеження в’їзду автотранспорту до центрів міст.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я близько 3 мільйонів смертей у світі щорічно пов'язані із забрудненням повітря. Більшою мірою - через вихлопні гази автомобілів в містах. Тож представники міської влади розглядають різні варіанти заборони автомобілів у міському середовищі. У Лондоні, Парижі, Сеулі , Мадриді, Гамбурзі та інших містах по всьому світу почали розвивати політику Car-free. Ця проблема є дуже актуальною, як для Києва, так і для інших великих міст. Особливо показовою стала погодна ситуація останнього тижня, коли до густого туману додався смог», - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Парцхаладзе також вважає, що затори, які утворюються в центрі міста, особливо у час пік, створюють небезпечні умови та підвищують ризик ДТП за участі пішоходів.

Ця ідея була також підтримана користувачами мережі Facebook. 2 тис опитаних висловили майже 100%-ну підтримку, але за певних умов.

Користувачі наголосили на необхідності унормувати комфортну кількість зупинок та графік руху громадського транспорту, його доступність для людей з інвалідністю, скасувати маршрутки, облаштувати великі доступні та безпечні парковки біля місць пересадок з особистих автомобілів на громадський транспорт, облаштувати велодоріжки та місця для парковки не тільки велосипедів, а й самокатів. Також пролунала пропозиція, що така заборона має стосуватися лише вантажівок та не має торкатися автомобілістів, що проживають у центрі міста, а також працівників офісів.

Також, користувачі вважають, що рухатися треба в напрямку переходу на екологічно чисті двигуни та паливо, електромобілі тощо.


Читайте о том, что в Киеве купят 40 современных трамваев и 50 вагонов метро. А также о том, что в Харькове приступили к разработке проекта дороги, которая пройдет через "Барабашово".

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 октября 2019 г.
4162
Чем продиктована необходимость внесения инклюзивных дополнений к ДБН по благоустройству, какие ключе...
29 октября 2019 г.
2127
У 2020 році у Києві планують почати будівництво комплексу з переробки опалого листя, скошеної трави ...
29 октября 2019 г.
2212
Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що Уряд планує залучити більше 611 млн грн на реконст...
14 января 2026 г.
3365
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
4153
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
4140
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
13 марта 2026 г.
1368
18-20 березня у МВЦ відбудеться виставка InterBuildExpo 2026...
11 марта 2026 г.
1473
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
26 февраля 2026 г.
1514
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY та засідання Ради директорів КБУ
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з міжнародними партнерами для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.
Киев
18
марта
необходима регистрация