РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.604 EUR: 47.187
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.604
EUR 40.000 41.000 47.187
USD 41.340 41.839 41.604
EUR 46.800 47.551 47.187
Новость

З Києва до аєропорту Бориспіль пустять ще один потяг

Голова Укрзалізниці Євген Кравцов проїхався експресом Бориспіль-Київ та повідомив про те, що невдовзі на цьому маршруті з'явиться ще один потяг вітчизняного виробництва
1940
21 октября 2019 г.


Зараз маршрутом користується більше ніж три тисячі пасажирів на добу

«Укрзалізниця» планує до кінця цього року запустити новий потяг українського виробництва від Центрального залізничного вокзалу Києва до міжнародного аеропорту Бориспіль - про це повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

«До кінця року ми запустимо на цьому маршруті новий поїзд українського виробництва. Це + додаткові рейси і збільшення пасажиропотоку. Зараз – більше ніж три тисяч пасажирів на добу», – написав Кравцов на своїй стронінці у Facebook.

Він додав, що зупинка на станції «Видубичі» «практично готова», її також планують відкрити до кінця року.

За словами Кравцова, поїзди у напрямку «Борисполя» курсують за розкладом, але частоту курсувань треба збільшувати, і ставити на маршрут новий додатковий рухомий склад.

Експрес запустили у листопаді минулого року. За час своєї роботі експрес встановив декілька рекордів за кількістю перевезених пасажирів.

17 октября 2019 г.
4060
Мешканці київських багатоповерхівок мають загальний борг за воду перед «Київводоканалом»...
16 октября 2019 г.
2394
Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко заявив, що штрафи за неправомірно оформлені...
16 октября 2019 г.
3437
З 1 січня наступного року зміниться формула розрахунку ціни газу для населення. Про це нагадав дирек...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2737
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3959
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6384
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
4663
80% структури автостоянки зберегли, перетворивши її на офісні, торговельні та ресторанні приміщення...
05 мая 2025 г.
875
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
02 мая 2025 г.
475
Каковы преимущества модульных городков и какие виды сооружений можно в них запланировать...
Вчера
933
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
Вчера
1002
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
615
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
788
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!