РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.585 EUR: 48.638
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.585
EUR 40.000 41.000 48.638
USD 41.330 41.831 41.585
EUR 48.300 49.000 48.638
Новость

Європейський інвестиційний банк допоможе оновити склад приміських електричок у двох областях

Для Дніпропетровської та Запорізької областей планують закупити нові електрички, а також оптимізувати там маршрути руху приміських пасажирських поїздів

1910
15 октября 2019 г.


Потрібні системні зміни в організації пасажирських перевезень

Заступник міністра інфраструктури Олександра Клітін повідомила про те, що для Дніпропетровської та Запорізької областей планують закупити нові електрички, а також провести у цих областях оптимізацію маршрутів приміських електропоїздів.

Замміністра повідомила, що на минулому тижні відбулося обговорення цих питань представниками міністерства та Європейського інвестиційного банку.

"Проведена зустріч з представниками Європейського інвестиційного банку щодо впровадження пілотного проекту приміських залізничних перевезень в Дніпропетровській і Запорізькій областях: планується закупівля нових електричок і оптимізація маршрутів. Уже аналізуємо перші розрахунки", - заявила чиновниця.

У липні цього року стало відомо, що ЄІБ готовий надати фінансування в обсязі 110 млн євро на покупку 8 нових електричок.

"Для того, щоб інвестиції носили стабільний характер, повинні бути технічні зміни", - заявив тоді провідний економіст Європейського інвестиційного банку Пірс Вікер.

У свою чергу, в "Укрзалізниці" зазначили, що проект з ЄІБ передбачає не тільки оновлення рухомого складу, а й системні зміни в організації пасажирських перевезень.

Раніше ми писали про те, що 90% приміських поїздів потребують термінового оновлення. А у цьомц місяці прем’єр-міністр Гончарук заявив, що "Укралізниця" виснажена більш як на 90%.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
15 октября 2019 г.
2697
В день Защитника Украины в Харькове открыли монумент с надписью «Герої не вмирають!», по...
15 октября 2019 г.
50778
В правилах начисления субсидий ничего не изменилось: категории тех, кто имеет право обратиться за су...
11 октября 2019 г.
3303
Львівська міська рада ліквідувала 23 львівські комунальні підприємства (ЖЕКи), які обслуговували буд...
16 июня 2025 г.
2766
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2549
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3005
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6970
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
25 июня 2025 г.
8788
Було реконструйовано мозаїки з понад 85 тисяч фрагментів плитки Nolla, вазони ручної роботи, перголи...
24 июня 2025 г.
4468
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
19 июня 2025 г.
2855
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
455
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3065
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!