РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.402 EUR: 47.273
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.402
EUR 40.000 41.000 47.273
USD 41.200 41.656 41.402
EUR 47.060 47.760 47.273
Новость

Кияни тепер можуть оплатити проїзд в громадському транспорті ще одним способом

Оплата можлива тепер і за допомогою смартфона
4816
26 июня 2019 г.

Оплата проїзду

У листопаді минулого року в громадському транспорті Києва в тестовому режимі запустили єдиний електронний квиток. Тепер система працює повноцінно, а власниками е-квитка стали понад 200 тисяч киян. Але що робити, якщо у вас його поки що немає, а автобус їде без кондуктора? Виходити і чекати іншого чи ризикувати, їдучи “зайцем”? Ні те, ні інше, бо тепер у Києві з’явилися електронні QR-квитки, з якими оплатити проїзд можна за допомогою смартфона. Купити такий квиток можна онлайн в оновленому додатку Portmone.com, повідомляє Kyiv Smart City.

Де купити і як користуватися?

Аби придбати QR-квиток на автобус, трамвай, тролейбус або інший вид громадського транспорту, встановіть на свій смартфон мобільний додаток Portmone.com. Далі в головному меню оберіть розділ “Проїзд у Києві” та придбайте необхідну кількість QR-квитків. Ціна одного дорівнює вартості звичайного паперового квитка і становить 8 грн. При цьому ані комісія, ані будь-які інші платежі з пасажира не стягуються.

Для оплати проїзду в транспорті достатньо піднести екран смартфона із зображенням QR-квитка до валідатора і дочекайтеся, поки він розпізнає код і проінформують про успішну операцію.

У додатку можна перевірити кількість квитків, що залишилися, а також час і дату, коли ви використали попередні.

Наразі QR-квитками можна скористатися в усіх видах громадського транспорту, де встановлені валідатори: автобусах, трамваях, тролейбусах, метро та фунікулері. КМДА робить все можливе, щоб якомога швидше обладнати валідаторами ще й міську електричку та маршрутні автобуси.

Крім покупки QR-квитків, у мобільному додатку Portmone.com можна також поповнити рахунок мобільного, переказати гроші з карти на карту, придбати страхові поліси, а також оплатити комунальні рахунки та послуги ще понад 1500 компаній.

Джерело:
kyivsmartcity
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
25 июня 2019 г.
3379
Бронзовые копии помогут незрячим оценить архитектуру...
25 июня 2019 г.
3181
Жители нескольких домов на Багговутовской оказались под угрозой отравления чадным газом из-за появив...
26 мая 2025 г.
2955
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2861
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4114
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
01 января 2000 г.
33
Навіть в умовах війни будівельна галузь в Україні не зупиняється. Надійність, довговічність та еколо...
Вчера
4467
Одна з особливостей проєкту - сітка газонів і доріжок відтворює контури будівель, які стояли на цьом...
Вчера
1015
Український будівельний ринок перебуває в процесі глибокої трансформації — адаптації до нових ...
27 мая 2025 г.
2778
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1505
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
980
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ – традиційна платформа для професійного діалогу в будівельній галузі, 18 червня, Київ
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация