РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.779 EUR: 48.986
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.779
EUR 40.000 41.000 48.986
USD 41.550 41.999 41.779
EUR 48.970 49.670 48.986
Новость

Модерністські корпуси КНУ із серіалу «Чорнобиль» продовжують утеплювати (ФОТО)

Адміністрація наголошує, що утеплювати корпуси необхідно, тому що у приміщеннях надто холодно взимку

3284
27 мая 2019 г.



«Капремонт» для зими

Природничі корпуси Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, що біля Виставкового центру, продовжують закривати утеплювачем. Про це повідомляє спільнота Savekyivmodernism.

Модерністський корпус Інституту геології в його оригінальному вигляді востаннє з’являється у серіалі «Чорнобиль», який зараз транслює HBO. В одному з епізодів будівля є штабом КПРС у Мінську.

Кадр із серіалу «Чорнобиль»




Робочі почали монтувати утеплення на корпус механіко-математичного факультету у березні цього року.



Адміністрація університету наголошує, що утеплювати корпуси необхідно, тому що у приміщеннях надто холодно взимку.



Університет Шевченка отримав ґрант у розмірі сім мільйонів євро від Європейського інвестиційного банку на термомодернізацію та енергоефективність.

Проект передбачає утеплення зовнішніх стін корпусів факультету радіофізики; фізичного факультету; економічного факультету; Інституту геології; факультету комп’ютерних наук та кібернетики.



Університетський комплекс на ВДНГ спроектовано в 1970-80-х роках у єдиному стилі. Будівлі збереглися практично без змін. Кожен корпус декоровано власним барельєфом, який символізує науку, що вивчають у відповідному факультеті.


Джерело: hmarochos.kiev.ua
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 мая 2019 г.
2737
На Бульварі Дружби народів демонтували майже двісті рекламних споруд. Причина – вони були неза...
27 мая 2019 г.
2709
Молоді жінки найкомфортніше почуваються за температури 24,5 градусів, у той час як чоловіки – ...
27 мая 2019 г.
2696
Мінрегіон хоче створити єдиний Містобудівний кодекс та Містобудівний кадастр в Україні...
16 июня 2025 г.
2772
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2553
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3014
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
01 января 2000 г.
16
Ідеальна адгезія: чому без бітумного праймера SWEETONDALE не варто починати покрівельні роботи...
Вчера
7036
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
27 июня 2025 г.
7007
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
19 июня 2025 г.
2976
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
461
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3075
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!