РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.775 EUR: 48.843
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.775
EUR 40.000 41.000 48.843
USD 41.550 42.010 41.775
EUR 48.750 49.451 48.843
Новость

У центрі Львова з'явилися крижані скульптури (ФОТО)

Дев’ять львівських митців впродовж двох днів вирізали з криги свої скульптури.

3442
14 января 2019 г.



Майстри надихалися у своїй роботі творами Пінзеля

У Львові презентували результати конкурсу крижаних фігур за мотивами творів Пінзеля. У змаганні брали участь дев’ять львівських митців, які впродовж двох днів вирізали з криги свої скульптури.

Однією із умов конкурсу було те, аби майстри надихалися у своїй роботі творами Пінзеля. 

«Зачинатель Львівської школи скульпторів, Пінзель створював свої шедеври так, що вони й досі вражають неабиякою динамікою, яскравим відображенням емоцій. Вони наче летять у просторі, виконуючи чудернацькі рухи», — розповідають організатори конкурсу.






















Джерело: Дивись.info

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 января 2019 г.
5763
Недеревянных деталей очень мало. Самая заметная – резина на колесах....
14 января 2019 г.
3300
Сонячна панель витримує вагу людини та не боїться води, а електротехнічна частина пристрою закрита в...
14 января 2019 г.
3346
Дані з сенсорів на станції надсилаються на сервер, після чого показники на сайті може переглянути ко...
16 июня 2025 г.
2803
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2566
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3039
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
349
Особенности клея для теплого пола и практические советы по укладке...
Вчера
4589
Історична підземна ротонда була частиною великого садового комплексу, побудованого у XVIII столітті...
Вчера
1389
Традиційно підбиваємо підсумки 1 півріччя 2025 року, дискутуємо щодо можливих векторів розвитку ринк...
19 июня 2025 г.
3107
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
488
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!