РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.526 EUR: 47.074
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.526
EUR 40.000 41.000 47.074
USD 41.330 41.831 41.526
EUR 47.070 47.831 47.074
Статьи

Экспорт металлоконструкций из Украины (Инфографика)

Преимущества украинских производителей металлоконструкций и перспективные экспортные направления для украинских производителей от Владимира Носова, генерального директора «Укрстальконструкция»
4014
16 января 2017 г.















Владимир Носов, генеральный директор «Укрстальконструкция»


Источник: Главный строительный портал Украины Build Portal
Изображения: УЦСС

16 января 2017 г.
4439
Итоги и перспективы развития рынка металлопроката Украины от Дмитрия Липпы, генерального директора &...
16 января 2017 г.
3795
Динамика развития рынка украинских металлоконструкций и проката с покрытием от Юрия Кунца, руко...
16 января 2017 г.
4431
Обзор развития строительного рынка Украины в 2010-2016 г. и украинского рынка металлоконструкций в 2...
16 января 2017 г.
3843
Обзор производства и потребления строительных металлоконструкций в 2011-2016 годы от Сергея Зубко,&n...
18 августа 2016 г.
3400
Результаты исследования отечественного рынка теплоизоляционных материалов. Узнайте, сколько украинце...
02 августа 2016 г.
6228
Основні аналітичні показники стану будівельної галузі. Порівняльні таблиці та графіки від Івана Мико...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
23 декабря 2019 г.
3392
У компаніях FOMALGAUT GROUP впроваджений 3-рівневий контроль якості продукції. При цьому компанії гр...
31 октября 2019 г.
3634
Осенью становится актуальной подготовка незавершенного строительства к зимовке, то есть консервации,...
24 октября 2019 г.
5335
Бензиновый генератор пригодится в местности, где отсутствует электроснабжение или наблюдаются частые...
Сегодня
4742
Попри зміни будівля зберегла свій автентичний вигляд. Фасад із клінкерної цегли очистили лазеро...
Вчера
7236
Комплекс повторює наявний рельєф місцевості, зберігаючи краєвиди на всю територію і мінімізуючи змін...
29 мая 2025 г.
2977
У північно-західній частині Парижа з'явився новий житловий район - Clichy-Batignolles, який став яск...
16 января 2024 г.
2460
Інноваційна технологія безкаркасних холодильних та морозильних складів з сендвіч-панелей дозволяє на...
23 ноября 2023 г.
2985
Створити комфортний будинок, в якому споживання енергії навіть в найхолоднішу пору року буде зведено...
14 марта 2023 г.
7232
Дізнайтесь на реальному прикладі застосування технологій народного будівництва, як українці обирали ...
Україна поступово інтегрується в європейську нормативну базу у сфері будівельної продукції, зокрема ...
Факторы экономической эффективности, области применения и экономическая выгода сэндвич-пан...
BUILD PORTAL - Агрегатор статей
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!