15 фіналістів цьогорічного конкурсу архітектурного фото «Мистецтво будинку» (Art of Building) відібрали з кількох тисяч надісланих на конкурс робіт. У цій добірці – знімки з коментарями авторів.
Роман Робрук: «Цей красивий центр управління унікальний і побудований у стилі ар-деко».
Джонатан Волланд: «Це частина серії фотографій, які демонструють, як відсутність світла може привернути увагу глядача до тих аспектів, які фотограф прагнув підкреслити».
Сенад Тахмаз: «Незвичний мінімалістичний погляд на цю архітектурну деталь».
Мікелє Палаццо: «Іконічний будинок Нью-Йорка – хмарочос-Праска – в хуртовину нагадує ніс велетенського корабля, що розрізає вітер і сніг. Зроблений під час історичної заметілі 23 січня 2016 року, цей знімок стрімко поширився в мережі».
Дерек Сні: «Уявіть, якби ми тільки могли використовувати рослини, щоби пожинати вітер. Тепер ми це можемо. Пані і панове, дівчатка і хлопчики... Турбо кульбабкова вітрова електростанція».
Барбара Россі: «Я зробила цей знімок деконструкції – він показує трансформацію, дію і красу».
Олександр Нестеровський: «Це фото показує поєднання природи і архітектури, гармонію єдності титанової арки і дерева».
Джеймс Таррі: «У цій серії я намагаюся забути про недосконалість і «неправильні» прийоми фотографування. Стару плівку Kodak Ektachrome я проявив у «неправильному» розчині, щоб отримати ці великі шматки часто потойбічного кольору. Вони недосконалі і, сподіваюся, інтригують, так як і самі ці будинки».
Олег Дашков: «Ризький вежовий лічильник веде облік у будь-яку пору року, дощ чи сонце, мокро чи сухо. Цікаво, чи відволікає його увагу краса канатного моста?»
Булент Суберк: «Сучасна архітектура як нетрадиційна мечеть».
Шибасиш Саха: «На цьому знімку чоловіки і жінки важко працюють, щоб прогодувати свої сім'ї. Жінки забувають, що в них болить і працюють у цегельні нарівні з чоловіками».
Марко Грассі: «Від червня 2016 року все помінялося в Ларунг Гарі, але майже ніхто про це не знає. Китайська влада почала зносити те, що колись було відоме як найбільше в світі буддистське поселення, віддалене від сучасності місце, де ченці і черниці вели пасивне життя».
Джіна Соден: «Прекрасний приклад мавританської архітектури – але в італійському замку. Ці кімнати були власноруч спроектовані і розмальовані одним чоловіком, який мав мрію побудувати цей прекрасний замок і відкрити в ньому готель».
Наф Селмані: «Вулик у Садах К'ю – видовищна нова скульптурна композиція, на яку надихнули бджоли. Це вигляд знизу на відвідувачку, що лежить на шарі скла, позуючи для фото. В цьому мультисенсорному експонаті поєдналися мистецтво, наука і архітектура».
Енріке Хіменес-Велійя: «Цей знімок – данина поваги всім невідомим умільцям-будівельникам, які все ще будують і утримують будівельну інфраструктуру в країнах, що розвиваються».
Джерело: bbc.com
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.