РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.289 EUR: 44.968
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.289
EUR 40.000 41.000 44.968
USD 41.070 41.490 41.289
EUR 44.630 45.230 44.968
Статьи

Надійна гідроізоляція – як це зроблено?

Сьогоднішній будівельний ринок гідроізоляції пропонує широкий асортимент рулонних бітумно-полімерних матеріалів. Як зробити правильний вибір?
1811
08 сентября 2023 г.


З яких матеріалів зроблено покрівлю вашого будинку? Навряд чи хтось одразу відповість на це запитання. А ось питання — тече вона чи не тече, відразу передбачає однозначну відповідь. Дійсно, коли ми думаємо про покрівлю над нашою головою, головне — її надійність! є одним із важливіших заходів  захисту будинку від проникнення вологи і утворення конденсату. Від якості матеріалів і професійності виконання робіт з їх укладання залежить термін експлуатації даху, комфортне перебування в приміщенні, а також захищеність майна і здоров’я мешканців будівлі.

Слід зауважити, що гідроізоляційна мембрана захищає не тільки внутрішні приміщення від води, яка може проникати всередину споруди, але використовується на фундаментах для захисту конструкції від руйнування. Тому від правильного вибору матеріалу гідроізоляційної мембрани залежить довговічність і надійність споруди в цілому.


Як обрати якісний матеріал для гідроізоляційних робіт? 

В Україні для виконання гідроізоляції найбільш популярними і надійними сьогодні вважають рулонні бітумно-полімерні матеріали. Вони складаються з трьох компонентів: міцної основи з скловолкнистого або поліефірного полотна, в’яжучої речовини з вдосконаленого бітуму і мінеральної посипки. Від кожної з цих складових та їх грамотного поєднання залежать характеристики гідроізоляції в цілому.
   

Що в основі?

 

Це може бути архаїчний картон, склополотно (хаотично розміщені скляні волокна), склотканина (переплетені скляні волокна) та поліестер (поліефірне неткане полотно). Найбільш міцними, стійкими до перепадів температури та механічного ушкодження є склотканина та поліестер.  Зазначимо , що поліестер водночас вважається найбільш  надійною каркасною основою, оскільки має високі характеристики стосовно зусилля та подовження на розрив, а також є стійким до впливу агресивного середовища (кислот, лугів, хлоридів та сульфатів). Саме поліестеру і склотканині віддають перевагу сучасні провідні виробники, що виготовляють гідроізоляційні матеріали.

Серце матеріалу – бітумне в’яжуче

Бітумно-полімерна речовина наноситься зверху і знизу на основу гідроізоляційного матерілу. На відміну від звичайного бітуму, який є нестійким до високих і низьких температур, механічних ушкоджень, має низьку пружність і схильність до висихання, бітумно-полімерні матеріали збагачені модифікаторами, що дозволяють покрівельній композиції зберегти гнучкість, еластичність, запобігають її деформації і старінню.

Залежно від модифікаторів, що додаються під час виробництва в’яжучего, вирізняють два класи бітумно-полімерних матеріалів: АПП (атактичний поліпропілен, тобто пластик) та СБС (стирол-бутадієн-стирол, тобто штучний каучук).

СБС є більш стійким до низьких температур (крихкість - до -40°C) і еластичним. Зазвичай такі матеріали використовують під час будівництва в умовах холодного клімату чи на вузлах і ділянках, що підлягають деформаціям. Більша еластичність дозволяє збільшити потенційний термін служби матеріалу в умовах клімату України.

У той час як АПП матеріали є більш жорсткими та теплостійкими і мають температуру розм'ягчення до +140°C.

Бітумно-полімерні матеріали є доволі довговічними. Досвід їх застосування у світі показує, що термін експлуатації такої кровлі складає не менше ніж 15-30 років. 


Надійний захист – мінеральна посипка

 

Мінеральна посипка захищає бітумно-полімерне в’яжуче від руйнівної дії ультрафіолетового випромінювання, перепадів температури, перегріву, атмосферних опадів та механічних ушкоджень, а також надає естетично привабливий вигляд даху. Вона виготовляється з різноманітних мінеральних пород, з яких ідеальною для утворення захисного шару є сланець.

Дрібна луска сланцю, немов черепиця, щільно покриває бітумно-полімерну поверхню, завдяки чому утворюється надійний захисний шар. Крім того, пласка форма сланцевої луски дозволяє скручувати рулон без ушкоджень поверхні і втрати зерен посипки. Сланцева посипка зручна у виробництві, зберіганні, транспортуванні і використанні. Для забезпечення її водонепроникності достатньо лише одного шару гідрофобізатора. Така покрівля не буди збирати бруд, пил і не має висолів.

Окрім основних компонентів матеріалу гідроізоляції – основи, в'яжучого та посипки, слід звертати увагу ще на два важливих критерія вибору матеріалу – досвідчений виробник і ціна.


Чому ми радимо обирати гідроізоляційні матеріали SWEETONDALE?

Компанія SWEETONDALE є провідним вітчизняним виробником гідроізоляційних бітумно-полімерних рулонних матеріалів та мінеральної і полімерної теплоізоляції. Завод з виробництва рулонних гідроізоляційних матеріалів знаходиться в м. Кам’янське, звідки поставляє продукцію по всій території України.

Лабораторії підприємства, завдяки першокласному обладнанню, здійснюють безперервний багатоступінчастий контроль якості, а комп’ютеризоване керування процесом виробництва і сучасне промислове устаткування, таке як лінії виробництва італійської  компанії Boato International, забезпечують високу продуктивність. Для модифікації бітуму у якості полімерної добавки використовується стирол-бутадієн-стирол каучук (СБС), або атактичний поліпропілен (АПП) і їх поєднання. Отже, водночас досягаються як висока якість, гнучкість, теплостійкість, так і доступні ціни готової продукції.

Гідроізоляційні рулонні бітумно-полімерні матеріали для плоского даху SWEETONDALE PROF та SWEETONDALE PRIME виготовлені на основі поліестеру або склотканини, із застосуванням полімерно-бітумного в’яжучого класу АПП, що додає підвищену теплостійкість, та сланцевої посипки, що робить їх оптимальними для використання у будівництві в кліматичних умовах України. В рамках цих продуктових лінійок розроблені окремі марки для влаштування як верхнього, так і нижніх шарів покрівельного килима, і гідроізоляції будівельних конструкцій.

Підвищена теплостійкість матеріалу дозволяє якісно проводити монтаж покрівлі в умовах жаркого клімату, а також застосовувати матеріал на конструкціях з великими ухилами, а підвищена гнучкість суттєво збільшує морозостійкість гідроізоляційного матеріалу.

Рулонні гідроізоляційні матеріали SWEETONDALE є надійним, довговічним і зручним у застосуванні матеріалом, які надійно захистять ваш дах від проникнення вологи і утворення конденсату.

Кваліфіковані інженери компанії готові надати професійні консультації з питань вибору і монтажу гідроізоляції за телефоном гарячої лінії 0 800 50 07 05.

Ознайомитись з повним переліком матеріалів запрошуємо на корпоративному сайті https://sweetondale.cz

 

Джерело: SWEETONDALE
Інформацію опубліковано на правах реклами
05 ноября 2021 г.
2588
Корисні поради по догляду та чищенню дерев’яних поверхонь в приміщенні...
13 октября 2021 г.
2556
Красиво оформлений сад, з великою кількістю кущів і рослин, милує око протягом дня. Однак він може б...
20 сентября 2021 г.
2528
Облаштування вхідної зони є візитною карткою всього дому. Красиво оформлений дерев’яний ґанок ...
21 мая 2021 г.
2009
Садові меблі – незамінний атрибут саду чи подвір’я, адже чим тепліше стає на вулиці, тим...
03 сентября 2020 г.
2058
Як відремонтувати раритетні стільці. Покрокова рекомендація від експертів...
18 июля 2019 г.
3399
Як самотужки оновити взуттєву дерев'яну тумбу...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
23 декабря 2019 г.
3066
У компаніях FOMALGAUT GROUP впроваджений 3-рівневий контроль якості продукції. При цьому компанії гр...
31 октября 2019 г.
3319
Осенью становится актуальной подготовка незавершенного строительства к зимовке, то есть консервации,...
24 октября 2019 г.
5053
Бензиновый генератор пригодится в местности, где отсутствует электроснабжение или наблюдаются частые...
Вчера
1136
Всередині нього буде знаходитися величезний атріум зі спіралеподібною вежею в центрі. Навколо цієї в...
Вчера
525
Автор проєкту, відомий японський архітектор Шигеру Бан, зазначає, що музей є роботою з органічним фа...
31 октября 2024 г.
3369
Автори проєкту вирішили перепланувати об'єм будинку та оптимізувати його просторову конфігурацію від...
16 января 2024 г.
2087
Інноваційна технологія безкаркасних холодильних та морозильних складів з сендвіч-панелей дозволяє на...
23 ноября 2023 г.
2627
Створити комфортний будинок, в якому споживання енергії навіть в найхолоднішу пору року буде зведено...
14 марта 2023 г.
6808
Дізнайтесь на реальному прикладі застосування технологій народного будівництва, як українці обирали ...
Сфери застосування та переваги профнастилу від українського виробника "Стальний Світ"...
Как правильно выбрать оборудование для эффективной упаковки? Большой обзор....
BUILD PORTAL - Агрегатор статей
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!