РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.876 EUR: 43.511
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.876
EUR 40.000 41.000 43.511
USD 41.700 42.185 41.876
EUR 43.330 44.030 43.511
Статьи

Історія секційної огорожі

Сучасні паркани, які ми бачимо зараз, мають історію довжиною в декілька десятків та навіть сотень років. Ми розкажемо вам цікаву історію про те, як створювалися паркани від сітки Рабиці до сучасної секційної огорожі, яка зараз є лідером вітчизняного та європейського ринку
2246
28 октября 2019 г.


Чи знали ви, що у будь-якої речі в сучасному світі може бути своя цікава та неповторна історія? Адже кожну річ, кожен будівельний матеріал та кожен підручний предмет створювався людьми з якоюсь метою, а в процесі створення кожної речі вона неодноразово змінювалась та доопрацьовувалась.

Так само трапилось і з таким звичним для нас питанням, як огорожа. Сучасні паркани, які ми бачимо зараз, мають історію довжиною в декілька десятків та навіть сотень років! Зараз ми розкажемо вам цікаву історію про те, як створювалися паркани від сітки Рабиці до сучасної секційної огорожі, яка зараз є лідером вітчизняного та європейського ринку.

Історія створення парканів від Рабиці до Секційної огорожі

Перші задокументовані згадки про металевий паркан на основі сітки Рабиці датуються другою половиною 19 сторіччя. На протязі багатьох десятків років люди широко використовували сітку Рабицю, яка не те, щоб могла задовільнити своїх володарів. Але мода на металеві паркани, які не зламаються під натиском вітру та не перегниють після перших декількох років від вологи, брала верх над незадовільненими господарями приватних будинків та садів.

Перша і основна причина, через яку рабицю використовували з 1950-х років, була дешевизна. Так, дерев'яний паркан досі коштував набагато дешевше, але завдяки її витривалості до погодних умов різниця в ціні була колосальною. На протязі багатьох років виробники намагались вдосконалити цю сітку, але усі старання не призводили до потрібного результату. Клієнти вимагали більшої пружності та жорсткості, більшого терміну експлуатації (оцинковки в промислових масштабах тоді не існувало, як такої), а також більшої привабливості для прикрашання своєї території. Саме це незадоволення стало причиною поштовху до нових розробок, які призвели до інноваційних рішень.

Одним з перших новаторів на ринку огорож змогла стати австрійська компанія “Gitter”. Вона створила унікальну сітку з дроту, яка перепліталася між собою та мала діаметр від 4х до 6-ти міліметрів. Відрізки дроту закріплювали між собою за допомогою точкової зварки, що давало їй додаткову жорсткість та витривалість від вітру та механічних ушкоджень.

Ця розробка хоч і була інноваційною, але пережила чимало змін в процесі свого вдосконалення. Так, наприклад, секції з висотою більш ніж 1-1.5 метри були надто м’якими, що зводило нанівець усі технічні переваги. Виправили цю ситуацію набагато пізніше, в кінці 20-го сторіччя, коли австрійські інженери виготовили перші прототипи 3D-секцій. Це й стало поштовхом до створення сучасних секційних огорож, які зараз ми можемо спостерігати всюди, в будь-якому місті будь-якої країни в будь-якому кінці світу.

Сучасні секційні огорожі – це інновація в сфері парканів, яка широко використовується будь-де. Переваги такої огорожі закривають собою всі конкурентні матеріали в своїй ціновій категорії.

Серед основних переваг:

  • Надзвичайна міцність: секційні огорожі з діаметром 5-6 міліметрів здатні витримати надважкі механічні навантаження.
  • Привабливість. Мінімалістичні секції виглядають естетично завдяки своїм формам та сучасному порошковому покриттю.
  • Різноманітність. На ринку наразі існують десятки моделей, серед яких є більш естетичні, більш економні або більш міцні.

Де купити секційну огорожу?

Секційні огорожі в Україні вже міцно зайняли своє місце на ринку. Тисячі споживачів щотижнево шукають інформацію про цей матеріал, а десятки нових майбутніх володарів секційної огорожі залишають замовлення в найрізноманітніших компаніях.

Редакція нашого сайту пропонує обирати лише надійних та перевірених виробників для того, щоб ви змогли на 100% насолодитись привабливістю та надійністю огорожі, яка існує та модернізується на протязі століття. Одним з таких виробників є компанія Сітка Захід. Це вітчизняний виробник секційної огорожі та іншої продукції з дроту, яка відрізняється демократичними цінами, відповідальним ставленням до якості свого товару та гарантією на 12 років, яку може отримати кожен покупець.

Купити секційну огорожу в компанії Сітка Захід – це кращий вклад в безпеку вашої сім’ї та майна. Не втрачайте час, обирайте лише якісну та вигідну огорожу для свого дому та бізнесу!


Інформацію надано на правах реклами

23 октября 2019 г.
1716
Перше, з чого починається комплексний захист своєї оселі та майна – це якісна огорожа, яка буд...
10 октября 2019 г.
1800
Секционные ограждения из оцинкованного метала – это тренд, который затянулся на многие годы. Е...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
23 декабря 2019 г.
3141
У компаніях FOMALGAUT GROUP впроваджений 3-рівневий контроль якості продукції. При цьому компанії гр...
31 октября 2019 г.
3399
Осенью становится актуальной подготовка незавершенного строительства к зимовке, то есть консервации,...
24 октября 2019 г.
5115
Бензиновый генератор пригодится в местности, где отсутствует электроснабжение или наблюдаются частые...
19 декабря 2024 г.
7445
Дизайн та концепція проєкту натхненні роботами світових лендарт-митців, зокрема, “Золотою спір...
11 декабря 2024 г.
6703
Піраміда належить до археологічного поселення часів доіспанської Мексики...
13 декабря 2024 г.
2634
В будівлі навіть є зала на 200 місць, яка нагадує командний місток космічного корабля з «Зорян...
16 января 2024 г.
2177
Інноваційна технологія безкаркасних холодильних та морозильних складів з сендвіч-панелей дозволяє на...
23 ноября 2023 г.
2711
Створити комфортний будинок, в якому споживання енергії навіть в найхолоднішу пору року буде зведено...
14 марта 2023 г.
6904
Дізнайтесь на реальному прикладі застосування технологій народного будівництва, як українці обирали ...
Сфери застосування та переваги профнастилу від українського виробника "Стальний Світ"...
Как правильно выбрать оборудование для эффективной упаковки? Большой обзор....
BUILD PORTAL - Агрегатор статей
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!