Шпаклювання стін
Сучасне затишне помешкання неможливо уявити без ідеально рівних стін, і це не чиясь необґрунтована пересічна вимога чи примха, а необхідність, продиктована життям.
Подумайте самі: якщо стіни криві, то як можуть рівно стояти меблі чи висіти картина, дзеркало, карниз? Адже криві стіни – це не лише не функціонально, але й не красиво. Тому усі витрачені зусилля щодо створення затишного помешкання можуть виявитися марними, якщо не розпочати ремонт із вирівнювання стін, ідеальним способом досягнення якого є шпаклювання.
Так, для шпаклювання великих нерівностей, отворів, виїмок та тріщин на поверхнях фахівці радять спеціальні стартові шпаклівки, зокрема, шпаклювальну гладь 2 в 1 (старт+фініш) Śnieżka ACRYL-PUTZ® ST10 START. Завдяки високотехнологічній рецептурі на основі натурального гіпсу та наповнювачів шпаклівка навіть при товстому шарі (при поодиноких виїмках – до 3 см) не дає усадки, не тріскає, досить швидко висихає. Після шліфування створює ідеально гладку поверхню, яку за бажанням можна фарбувати або обклеювати шпалерами. Окрім того, шпаклівка Śnieżka ACRYL-PUTZ® ST10 START є чудовим матеріалом для монтажу алюмінієвих кутників і розшивки гіпсокартонних плит.
Відомо, що досягти бажаного результату можливо лише за умови дотримання технології шпаклювання. Розпочинають роботу із ретельної підготовки основи, яка має бути міцною, сухою та чистою. Для її зміцнення використовують полімерну універсальну ґрунтовку глибокого проникнення ACRYL-PUTZ® GP41 або ACRYL-PUTZ® GU40, яку наносять широкою малярною щіткою. Потому готують шпаклювальну суміш у пропорції 1 кг сухої маси на 0,3 л води у необхідній кількості при постійному перемішуванні міксером, враховуючи, що термін її придатності приблизно година. Для шпаклювання використовують металевий шпатель. Ширина шару за одне нанесення має становити 3 мм, при чому не рекомендовано шпаклювати шарами, тоншими ніж 1 мм. Для надання поверхні ідеальної гладкості її шліфують після повного висихання наждачним папером або абразивною сіткою з градацією 100/150.
Стики між гіпсокартонним плитами за допомогою Śnieżka ACRYL-PUTZ® ST10 START шпаклювати треба так, щоб після нанесення матеріалу на щілину між ними можна було одразу наклеїти паперову стрічку або армувальну сітку, які накладають таким чином, щоб середина проходила по довжині щілини. Шпателем ретельно усувають пухирці повітря з-під стрічки, яку втискають у свіжо нанесений шар, після висихання якого наносять другий шар шпаклівки. За потреби – третій шар. Після висихання останнього шару шпаклювальної гладі поверхню шліфують абразивним папером з грануляцією 100-150. Відтак покриття очищають від пилу і приступають до оздоблювальних робіт.
Тож ідеальна поверхня – це не міф, а реальність за умови правильного вибору матеріалу та ретельного дотримання технології виконання робіт.
Джерело: sniezka.ua
Інформацію розміщено на правах реклами
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.