Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
USD | 39.800 | 40.300 | 41.253 |
EUR | 40.000 | 41.000 | 43.563 |
USD | 41.150 | 41.649 | 41.253 |
EUR | 43.370 | 44.039 | 43.563 |
З упевненістю можна сказати, що жодна кімната в будь-чиєму будинку чи квартирі не бачить стільки люду, як вітальня. Це друзі, родичі, колеги, знайомі й самі домочадці. Вітальня – до того ж найуніверсальніша кімната в усьому домі: це й місце відпочинку, де вечорами й у вихідні збираються всі члени сім’ї, щоб поділитися подіями та враженнями минулого дня, і місце зустрічі й проведення дозвілля з друзями, а також родинного застілля у свята.
Адже кухня зазвичай надто мала й незатишна для таких зустрічей. І хоча «кухонні» розмови по-своєму душевні, але погодьтеся, що набагато приємніше збавляти час за бесідою, комфортно влаштувавшись на м’якому дивані чи у кріслі. І вашим гостям затишно, і ви почуваєте себе справжнім господарем. Тож, як кажуть, місце зустрічі змінити не можна, а тому його треба якнайкраще облаштувати. Як це зробити, читайте далі.
Колірне рішення
Колір – це перше, за що чіпається людський зір. Навіть якщо ми стежимо за зміною картинок по телевізору, боковий зір, проте, фіксує відтінки навколо. А, як відомо, колірна гама, використана в інтер’єрі, визначає настрій господаря та гостей. Тому щоб створити привітну атмосферу, у якій добре почуватимуться рідні та близькі, найперше треба вирішити, який колір вибрати.
Для оформлення стін вітальні як кімнати для відпочинку провідні дизайнери інтер’єрів радять використовувати нейтральні, світлі та пастельні тони: оливковий, салатовий, молочний, бузковий, блакитний, світло-коричневий тощо. Популярним для оформлення дизайну вітальні був і залишається бежевий колір.
Солідності вітальні додасть бордовий відтінок, однак, якщо в кімнату потрапляє мало природного світла, від такого рішення краще утриматись, як, зокрема, і від вибору яскравих, «різких» відтінків, які аж ніяк не сприятимуть розслабленню – як очей, так і моральному. Зокрема, для фарбування стелі найкраще віддавати перевагу класичному білому кольору та світлим тонам.
Відмінним рішенням для фарбування стін і стель є зносостійка глибокоматова латексна фарба Śnieżka Platinium® Сlassic. Кількість доступних кольорів, у які можна тонувати фарбу, вражає – 518 найрізноманітніших відтінків! Але навіть не це її ключова особливість: Śnieżka Platinium® Сlassic приховує незначні нерівності, створюючи бездоганні матові поверхні. Також фарба володіє високою стійкістю до вологого прибирання, а тому підходить для широко експлуатованих приміщень. Крім того, виріб абсолютно безпечний для здоров’я, це підтверджує сертифікат екологічності (реєстраційний номер №UA 08.002.337), відповідно до якого фарба відповідає екологічним критеріям та вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2017 оцінки життєвого циклу.
Вибір меблів
Найчастіше труднощі виникають під час умеблювання вітальні. На голову звалюється відразу сотня питань щодо вибору та розміщення меблів. Адже часто саме меблі, зокрема м'яка частина, задають стиль усій вітальні. Також правильне облаштування кімнати меблями не загромаджує простір, а навпаки – створює атмосферу затишку й комфорту.
Не востаннє вибір меблів залежить від розміру кімнати. Якщо вітальня велика й простора, доречними будуть традиційна меблева стінка, а також кутовий диван чи комплект м’яких меблів. Підходящі стилі – класичний, прованс тощо. У разі, якщо вітальня не має в запасі багато вільного простору, його варто економити. Вітальня невеликих розмірів добре виглядатиме витримана в дусі мінімалізму. Для цього замініть громіздку меблеву стінку на комод, кілька поличок і тумб.
Незалежно від габаритів кімнати під час вибору меблів завжди потрібно керуватись таким критерієм, як функціональність. Наприклад, віддайте перевагу таким предметам умеблювання, які допоможуть сховати з поля зору зайві речі, як-от диван із нішами в підлокітниках, а також вбудованим, складним і меблям-трансформерам. Зокрема, не зайвим у вітальні буде міні-бар.
Радимо також звернути увагу на легкі й «невагомі» меблі: Це, наприклад, прозорий журнальний столик, який не лише візуально збільшить простір, а й осучаснить інтер’єр.
Комфортні диван і крісла
Окремої уваги заслуговує м’яка частина. Пам’ятайте про те, що вітальня виконує також функцію гостьової спальні, у якій ви даєте притулок родичу чи близькому знайомому, який приїхав погостити. Тому якщо вам небайдужий комфорт ваших гостей, виберіть розкладний диван. Безперечним плюсом такого дивану є те, що в багатьох моделях відводиться місце для зберігання речей.
Яку модель дивану вибрати? Це може бути кутовий диван, який можна доповнити двома пуфиками навколо журнального столика, або одиничний диван, з яким гармонійно виглядатимуть масивні м’які крісла. І перший, і другий варіант чудово підходять для зібрань великої компанії.
Освітлення
Для такої часто відвідуваної всіма домочадцями та гостями кімнати, як вітальня, повинні бути підібрані різні види штучного освітлення. Звісно, насамперед, треба впустити якомога більше природного світла. З цією метою краще повісити легкі, прозорі фіранки.
Із приладів штучного освітлення в інтер’єрі вітальні як ніде пасуватиме підвісна люстра. Однак сьогодні дедалі більшою популярністю користується люстра під стелю. Якщо ви полюбляєте на дозвіллі читати книгу чи розгадувати кросворди у великому зручному кріслі, то рекомендуємо поряд поставити красивий торшер.
Дрібниці, які внесуть затишок
Посиденьки з друзями проходитимуть удвічі приємніше, якщо око милуватимуть різні аксесуари й елементи декору. Серед таких – штучний камін під телевізором або акваріум, кілька маленьких подушок, один-два вазони, пухнастий килимок для відпочинкової зони біля дивану та журнального столика. І, нарешті, скатертина як неодмінний елемент будь-якого застілля, без якого не обходиться жоден прийом гостей, вона додасть інтер’єру вітальні завершеності, тепла та привітності.
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine
Джерело: www.sniezka.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.