Мінрегіон спрощує умови для виконання низки будівельних робіт

Перелік будівельних робіт, що не потребують дозволів Державної архітектурно-будівельної інспекції на їх виконання вже розроблені Мінрегіоном
2244 15.02.2017 в 17:45


Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ розроблено перелік будівельних робіт, що не потребують дозволів Державної архітектурно-будівельної інспекції на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.15 лютого 2017 року було проведено відкрите засідання робочої групи під головуванням заступника міністра Лева Парцхаладзе та за участю представників ДАБІ, Міністерства інфраструктури, Офісу ефективного регулювання, Міжнародної організації з права та розвитку (IDLO), Aмериканської торгової палати, КБУ, експертів будівельної галузі, бізнесу,  громадськості та ЗМІ з обговорення даного питання.

«Сенс у тому, аби спростити умови для виконання тих будробіт, що не несуть значних наслідків, і прибрати зайву зарегульованість галузі, передбачивши весь перелік таких робіт в одному документі. Таким чином, ми спростимо щоденне життя людям і полегшимо умови для бізнесу в Україні. Тепер для облаштування пандусу, заміни вікон або виносу батареї на балкон не потрібно йти до ДАБІ та отримувати дозвіл. Ми детально пропрацювали перелік з експертами, тепер фіналізуємо і направляємо на погодження до центральних органів влади», - повідомив заступник Міністра.

При цьому Лев Парцхаладзе наголосив, що виконання таких видів будівельних робіт повинно здійснюватися з дотриманням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Розробка відповідного нормативного акту є необхідною для ефективної імплементації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» № 1817-VIII. 
Наталія Козловська, Козловська НаталіяАнатолій Беркута, Беркута АнатолійВіталій Грусевич, Грусевич Віталій

Джерело: Мінрегіон
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

 
Интересные новости:
15.02.2017
1822
К 2018 году в Винницкой области планируют построить и ввести в эксплуатацию еще 20 солнечных электро...
15.02.2017
1476
Весной, когда рынок почувствует сезонный рост спроса, застройщики предпримут попытки повышать цены...
15.02.2017
1269
Через свой сайт Фонд продает около 700 объектов на общую сумму в 3,4 млрд грн...
12.08.2020
467
Минюст запустил новый Единый госреестр...
12.08.2020
614
В 5- и 9-этажных домах устаревшего и аварийного жилого фонда сегодня проживает более 25 тысяч у...