РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.318 EUR: 48.441
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.318
EUR 40.000 41.000 48.441
USD 41.070 41.601 41.318
EUR 48.200 48.900 48.441
Новость

В Винницкой области строят солнечную электростанцию мощностью 16 МВт

К 2018 году в Винницкой области планируют построить и ввести в эксплуатацию еще 20 солнечных электростанций и 9 малых ГЭС 

2294
15 февраля 2017 г.


В Винницкой области вблизи пгт. Чечельник строят солнечную электростанцию ​​мощностью 16 МВт. СЭС возводят на непригодных для выращивания сельскохозяйственных культур участке площадью 32 га в две очереди – на данный момент ведутся работы по завершению второй очереди мощностью 8 МВт, сообщает Eco town со ссылкой на I-vin.info.

Строительство объекта занимается ООО «Подольский Энергоконсалтинг».

Как отмечают в компании, солнечная электростанция «Чечельник» будет ежегодно генерировать около 22,48 млн КВт/ч электроэнергии, уменьшая почти на 22 000 тонн в год выбросы углекислого газа в атмосферу.

По словам председателя Чечельницкой РГА Сергея Пустового, бюджет поселкового совета ежегодно будет получать около 145 тыс. грн арендной платы за землю. «Строительство солнечной электростанции является ярким примером эффективного использования земель», – резюмировал он.

Кроме того, к 2018 году в Винницкой области планируют построить и ввести в эксплуатацию еще 20 солнечных электростанций и 9 малых ГЭС суммарной мощностью 116 МВт.

Источник: ecotown.com.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
15 февраля 2017 г.
2330
Весной, когда рынок почувствует сезонный рост спроса, застройщики предпримут попытки повышать цены...
15 февраля 2017 г.
1711
Через свой сайт Фонд продает около 700 объектов на общую сумму в 3,4 млрд грн...
15 февраля 2017 г.
2590
Стоимость может колебаться в зависимости от технических решений различной степени сложности...
22 сентября 2025 г.
3369
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3657
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189787
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
2937
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1696
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация