Новорічний Київ: 3000 гірлянд за мільйон гривень

Для декорування столиці використано виключно світлодіодне енергоефективне обладнання
1677 27.12.2016 в 08:18Наразі більше 3000 гірлянд і 300 світлодіодних фігурних конструкцій прикрашають центральну частину столиці.

«Наше завдання – за допомогою незвичайної та гарної ілюмінації створити святковий настрій для всіх киян і гостей столиці, яка б нагадувала про наближення Нового року та Різдва. Разом із КП «Київміськсвітло» ми створили диво в центрі Києва», – зазначив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

За даними прес-служби КМДА, сьогодні ілюмінація встановлена на таких вулицях та площах Києва, а також на прилеглих до них територіях:

- на Софійській площі та Майдані Незалежності дерева прикрашені гірляндами;

- на вул. Хрещатик встановлена ілюмінація на тросових розтяжках над проїжджою частиною (більше 200 одиниць зимових мотивів). На деревах Каштанової алеї встановлено динамічний «падаючий лід». А ялинки та дерева вздовж вулиці прикрашені яскравими гірляндами (приблизно 50 одиниць);

- вул. Б. Хмельницького декорована ілюмінацією у вигляді гірлянд і куль на тросових розтяжках над проїжджою частиною (140 одиниць);

- на Європейській площі святкова ілюмінація простягається над проїжджою частиною;

Десять самых ярких новогодних елок Украины (фото)

- вул. Грушевського оздоблена святковою ілюмінацією на тросових розтяжках над проїжджою частиною та на опорах зовнішнього освітлення (мотиви, гірлянди).

Окрім того, до новорічних свят ілюмінацією прикрашено такі будівлі в центрі міста: київську міську державну адміністрацію, національну філармонію України, консерваторію, головпоштамт, Укркоопспілку. На Майдані Незалежності архітектурно-декоративне освітлення на фасадах будівель на вул. Грінченка, 2/1, вул. Софіївській, 1/2, вул. Софіївська, 2/1, вул. Малій Житомирській, 1/3, вул. Михайлівскій, 2.

Для оздоблення столиці комунальне підприємство «Київміськсвітло» використовує світлодіодне ілюмінаційне обладнання іноземних виробників, які відомі унікальними розробками й тривалим терміном експлуатації продукції. Враховуючи економічну нестабільність, сьогодні подібне ілюмінаційне енергоефективне обладнання коштує занадто дорого. Тому діючим керівництвом підприємства прийняте раціональне рішення – власними силами технічно переобладнати існуючі світлові конструкції. Так, оновлення ілюмінації коштувало 980 тис. грн, у той час як вартість нового обладнання коштує у десятки разів більше.

Для декорування столиці використано виключно світлодіодне енергоефективне обладнання. Це дозволяє максимально знизити витрати на споживання електроенергії.

Джерело: kievcity.gov.ua
Фото: kievvlast.com.ua

 
Интересные новости:
27.12.2016
1476
Необходимо построить систему рационального управления отходами, которая бы базировалась на принципах...
27.12.2016
1793
Самое высокое дерево находится в Харькове, а самая низкая елка – в Полтаве...
27.12.2016
1483
На ремонт наиболее аварийных тепловых сетей из столичного бюджета выделено 70 млн грн...
29.07.2021
669
В мэрии Киева начали взимать плату за парковку на придомовой территории, которая принадлежит го...
28.07.2021
634
Перевізникам доведеться працювати за новими умовами. Що змінилось...