Новорічний Київ: 3000 гірлянд за мільйон гривень

Для декорування столиці використано виключно світлодіодне енергоефективне обладнання
1627 27.12.2016 в 08:18Наразі більше 3000 гірлянд і 300 світлодіодних фігурних конструкцій прикрашають центральну частину столиці.

«Наше завдання – за допомогою незвичайної та гарної ілюмінації створити святковий настрій для всіх киян і гостей столиці, яка б нагадувала про наближення Нового року та Різдва. Разом із КП «Київміськсвітло» ми створили диво в центрі Києва», – зазначив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

За даними прес-служби КМДА, сьогодні ілюмінація встановлена на таких вулицях та площах Києва, а також на прилеглих до них територіях:

- на Софійській площі та Майдані Незалежності дерева прикрашені гірляндами;

- на вул. Хрещатик встановлена ілюмінація на тросових розтяжках над проїжджою частиною (більше 200 одиниць зимових мотивів). На деревах Каштанової алеї встановлено динамічний «падаючий лід». А ялинки та дерева вздовж вулиці прикрашені яскравими гірляндами (приблизно 50 одиниць);

- вул. Б. Хмельницького декорована ілюмінацією у вигляді гірлянд і куль на тросових розтяжках над проїжджою частиною (140 одиниць);

- на Європейській площі святкова ілюмінація простягається над проїжджою частиною;

Десять самых ярких новогодних елок Украины (фото)

- вул. Грушевського оздоблена святковою ілюмінацією на тросових розтяжках над проїжджою частиною та на опорах зовнішнього освітлення (мотиви, гірлянди).

Окрім того, до новорічних свят ілюмінацією прикрашено такі будівлі в центрі міста: київську міську державну адміністрацію, національну філармонію України, консерваторію, головпоштамт, Укркоопспілку. На Майдані Незалежності архітектурно-декоративне освітлення на фасадах будівель на вул. Грінченка, 2/1, вул. Софіївській, 1/2, вул. Софіївська, 2/1, вул. Малій Житомирській, 1/3, вул. Михайлівскій, 2.

Для оздоблення столиці комунальне підприємство «Київміськсвітло» використовує світлодіодне ілюмінаційне обладнання іноземних виробників, які відомі унікальними розробками й тривалим терміном експлуатації продукції. Враховуючи економічну нестабільність, сьогодні подібне ілюмінаційне енергоефективне обладнання коштує занадто дорого. Тому діючим керівництвом підприємства прийняте раціональне рішення – власними силами технічно переобладнати існуючі світлові конструкції. Так, оновлення ілюмінації коштувало 980 тис. грн, у той час як вартість нового обладнання коштує у десятки разів більше.

Для декорування столиці використано виключно світлодіодне енергоефективне обладнання. Це дозволяє максимально знизити витрати на споживання електроенергії.

Джерело: kievcity.gov.ua
Фото: kievvlast.com.ua

 
Интересные новости:
27.12.2016
1421
Необходимо построить систему рационального управления отходами, которая бы базировалась на принципах...
27.12.2016
1728
Самое высокое дерево находится в Харькове, а самая низкая елка – в Полтаве...
27.12.2016
1428
На ремонт наиболее аварийных тепловых сетей из столичного бюджета выделено 70 млн грн...
26.02.2021
1431
Авиационное сообщение будет работать по прежним правилам...
23.02.2021
668
Для реалізації проєкту планують залучити кредити від Європейського інвестиційного банку....
19.02.2021
446
У Києві планують впровадити інтелектуальну транспорту систему на базі штучного інтелекту для боротьб...