Для ОСББ: кваліфікацію «менеджер житлового будинку» можна здобути у 12 вищих навчальних закладах

770 2016-07-04 09:50:00Мінрегіон співпрацює з 12 вищими навчальними закладами України з підготовки фахівців «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Про це сказав директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Дмитро Корчак під час круглого столу «Багатоквартирні будинки у власності українців: нові можливості чи новий головний біль?».

«Зокрема, в Києві таку послугу надають Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Київський національний університет будівництва і архітектури. Після закінчення навчання фахівці отримують диплом державного зразку», — додав він.

Як повідомлялося раніше, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк наголошував, що очолювати ОСББ повинні відповідальні і фахові люди.

«Дана професія надає навики організації і контролю роботи із забезпечення збереженості та належного утримання багатоквартирного житлового будинку», — зазначив Дмитро Корчак.

Нагадаємо до 1 липня цього року Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» було встановлено термін, до якого співвласники багатоквартирних будинків можуть визначитися з подальшою формою управління, в тому числі створивши ОСББ. Якщо вони не визначились – органи місцевого самоврядування оголошують конкурс, порядок проведення якого розроблено Мінрегіоном.


Джерело: Мінрегіон

Интересные новости:
04.07.2016
1323
Заместитель главы КГГА Геннадий Плис озвучил решение городских властей относительно строительства па...
04.07.2016
3089
Сильное подорожание отопления и горячей воды, вызвано новой единой ценой на газ для населения и пост...
01.07.2016
802
Хозяйственный суд города Киева рассматривает вопрос расторжения договора купли-продажи земли под скв...
02.12.2016
644
Установка счетчиков тепла необходима, чтобы потребители понимали, как совершаются начисления ...
02.12.2016
469
Кабмин одобрил законопроект, обязывающий водоканалы принимать средства от своих абонентов исключител...
02.12.2016
465
НКРЭКУ намерена повысить стоимость тепла для бюджетников и предприятий в среднем на 22 %...