Для ОСББ: кваліфікацію «менеджер житлового будинку» можна здобути у 12 вищих навчальних закладах

Директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Дмитро Корчак повідомив, що Мінрегіон співпрацює з 12 вищими навчальними закладами України з підготовки фахівців «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».
1933 04.07.2016 в 09:50Мінрегіон співпрацює з 12 вищими навчальними закладами України з підготовки фахівців «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Про це сказав директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Дмитро Корчак під час круглого столу «Багатоквартирні будинки у власності українців: нові можливості чи новий головний біль?».

«Зокрема, в Києві таку послугу надають Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Київський національний університет будівництва і архітектури. Після закінчення навчання фахівці отримують диплом державного зразку», — додав він.

Як повідомлялося раніше, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк наголошував, що очолювати ОСББ повинні відповідальні і фахові люди.

«Дана професія надає навики організації і контролю роботи із забезпечення збереженості та належного утримання багатоквартирного житлового будинку», — зазначив Дмитро Корчак.

Нагадаємо до 1 липня цього року Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» було встановлено термін, до якого співвласники багатоквартирних будинків можуть визначитися з подальшою формою управління, в тому числі створивши ОСББ. Якщо вони не визначились – органи місцевого самоврядування оголошують конкурс, порядок проведення якого розроблено Мінрегіоном.


Джерело: Мінрегіон

 
Интересные новости:
04.07.2016
2320
Заместитель главы КГГА Геннадий Плис озвучил решение городских властей относительно строительства па...
04.07.2016
4314
Сильное подорожание отопления и горячей воды, вызвано новой единой ценой на газ для населения и пост...
01.07.2016
1631
Хозяйственный суд города Киева рассматривает вопрос расторжения договора купли-продажи земли под скв...
26.10.2021
490
Паркомісця можна буде викупити на спеціальних аукціонах. Заступник голови КМДА назвав оріє...
13.10.2021
691
Головний принцип програми – співфінансування: 30% оплачують мешканці, а 70% – міський бю...
22.09.2021
651
Для каждого человека разработаны свои виды упражнений, учитывая возраст и возможности...