Для ОСББ: кваліфікацію «менеджер житлового будинку» можна здобути у 12 вищих навчальних закладах

912 2016-07-04 09:50:00Мінрегіон співпрацює з 12 вищими навчальними закладами України з підготовки фахівців «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Про це сказав директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Дмитро Корчак під час круглого столу «Багатоквартирні будинки у власності українців: нові можливості чи новий головний біль?».

«Зокрема, в Києві таку послугу надають Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Київський національний університет будівництва і архітектури. Після закінчення навчання фахівці отримують диплом державного зразку», — додав він.

Як повідомлялося раніше, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк наголошував, що очолювати ОСББ повинні відповідальні і фахові люди.

«Дана професія надає навики організації і контролю роботи із забезпечення збереженості та належного утримання багатоквартирного житлового будинку», — зазначив Дмитро Корчак.

Нагадаємо до 1 липня цього року Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» було встановлено термін, до якого співвласники багатоквартирних будинків можуть визначитися з подальшою формою управління, в тому числі створивши ОСББ. Якщо вони не визначились – органи місцевого самоврядування оголошують конкурс, порядок проведення якого розроблено Мінрегіоном.


Джерело: Мінрегіон

Интересные новости:
04.07.2016
1452
Заместитель главы КГГА Геннадий Плис озвучил решение городских властей относительно строительства па...
04.07.2016
3282
Сильное подорожание отопления и горячей воды, вызвано новой единой ценой на газ для населения и пост...
01.07.2016
897
Хозяйственный суд города Киева рассматривает вопрос расторжения договора купли-продажи земли под скв...
23.06.2017
503
Депутаты нашли недочёты в постановлении, которые многим грозят отменой субсидий...
23.06.2017
654
Городские власти наконец утвердили проект реконструкции проспекта Яворницкого...
23.06.2017
520
Движение на Крещатике будет запрещено для всех видов транспорта...