Стало відомо, що буде з субсидіями у неопалювальний сезон 2022 року

Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, яке зміцнює захист права на отримання житлових субсидій та пільг
1915 21.04.2022 в 23:42Як призначатимуть субсидії


Житлові субсидії та пільги на неопалювальний сезон з травня поточного року будуть перепризначені для всіх одержувачів, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2021/22 років, автоматично.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.

"Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, яке зміцнює захист права на отримання житлових субсидій та пільг, забезпечує їх безперебійне призначення, нарахування та виплату у квітні та протягом неопалювального сезону 2022 року, в тому числі, автоматичне перепризначення у регіонах, де органи соціального захисту не працюють через активні бойові дії або тимчасову окупацію», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що таке перепризначення буде здійснюватись на підставі інформації, наявної в органах соціального захисту населення з оновленням даних про доходи осіб від ПФУ та ДПС.

Отримання 6500 гривень допомоги: Мінекономіки відповіли на основні питання

Призначатимуть субсидію і людям, які отримали валюту від благодійних організацій або придбали для оплати лікування чи навчання.

Як інформує Мінсоцполітики, для отримувачів з регіонів, у яких тимчасово не працюють органи соціального захисту, встановлено спеціальний механізм визначення розміру житлових субсидій та пільг в квітні та протягом неопалювального сезону. Їхній розмір визначатиметься на основі розміру субсидії або пільги за січень 2022 року з урахуванням фактичних даних 2021 року про співвідношення середнього розміру субсидій або пільг у січні та квітні, а також у січні та вересні, як найбільш показовому місяці неопалювального сезону.

Київ прийняв рішення щодо підвищення тарифів на гарячу воду

Окремо зазначається, що людям з регіонів, де ведуться бойові дії, субсидію призначать з початку сезону, незалежно від того, в якому місяці сезону вони звернулись за призначенням. Цій категорії субсидіантів дозволили не інформувати про обставини, які впливають на призначення та розмір субсидії протягом воєнного стану. Але вони зобов’язані поінформувати про такі обставини протягом першого місяця після скасування воєнного стану.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 19 квітня під час засідання уряду підкреслив, що держава продовжує виконувати всі соціальні зобов'язання - виплачує пенсії, зарплати, стипендії, субсидії.

Тарифи на електроенергію для більшості споживачів не зростатимуть

Интересно о ремонтах: как выбрать качественные фотообои

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal
Источник: ukrinform
 
Интересные новости:
19.04.2022
2039
В Україні діє програма виплат 6500 гривень через єПідтримку платникам податків з постражда...
18.04.2022
1221
Щонайменше на наступні пів року продовжено дію тарифу на електрику...
18.04.2022
4712
Після закінчення опалювального сезону вартість гарячої води мала збільшитись до 119,83 грн...
16.05.2022
1047
Сплачувати за проїзд пасажири зможуть транспортними картками, через платіжні додатки та мобільний до...
13.05.2022
1393
Крім фізичних осіб, законом також заборонено примусове виконання рішень, боржниками за якими є низка...