РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.734 EUR: 49.121
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.734
EUR 40.000 41.000 49.121
USD 41.500 41.999 41.734
EUR 48.800 49.500 49.121
Новость

Для перевірки якості води з-під крана пропонують ввести публічний моніторинг

РНБО пропонує запустити публічний моніторинг якості води з-під крана
1037
03 августа 2021 г.


Публічний моніторинг
якості води


Рада національної безпеки та оборони (РНБО) вестиме публічний моніторинг якості води.

Про це заявив глава відомства Олексій Данілов на брифінгу після засідання РНБО в Краматорську. За його словами, кожна громада має розуміти ситуацію з якістю води.

«У нас наразі всі розуміють: те, що ми з вами вживаємо, це і є наше здоров'я. Буде моніторинг системи публічний, і всі жителі тих чи інших територій розумітимуть, яку воду місцева влада подає там, де є централізоване водопостачання».

Данілов заявив, що також обговорювалося питання щодо забезпечення якісною водою дитячих садочків, лікарень і шкіл напередодні 1 вересня, додавши, що такі установи також підпадатимуть під моніторинг.

«Ба більше, там, де немає централізованої каналізації, ми ухвалили рішення забезпечити найближчим часом, щоб вони зняли це питання у XXI столітті», - зазначив він.

Контекст. Раніше на сайті «Київводоканалу» з'явилося повідомлення, у якому підприємство навело три причини відмовитися від бутельованої води на користь водопровідної.

  Читайте також: як заощадити на опаленні приватного будинку?
Источник:
thepage
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
03 августа 2021 г.
1144
В частности, произойдет это в связи с увеличением зарплат...
02 августа 2021 г.
958
Якщо тариф на газ і далі зростатиме, ціни на тепло для населення можуть значно зрости...
29 июля 2021 г.
1112
Кабінет Міністрів зберіг діючу модель ПСО...
16 июня 2025 г.
2789
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2557
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3028
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1429
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7067
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3047
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
476
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3090
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!