Практика скорочення робочого тижня і підвищення продуктивності на 40%, – експерт про 4-денний робочий тиждень

Консалтингова компанія, що займається комерційною нерухомістю, провела опитування 2033 офісних працівників по всьому світу і встановила: 74 відсотки співробітників підтримують чотириденний робочий тиждень.
5346 30.11.2020 в 08:50


Практика скорочення робочого тижня:
Міжнародний досвід


Пандемія СOVID-19 посилила тенденції, що підтримують регулярну дистанційну роботу і гнучкий графік. Експерти переконані що вони збережуться і після відкриття офісів.

Директорка з продуктів міжнародної консалтингової компаніїр відзначає, що сьогодні компанії можуть бути схильні до більшої гнучкості, адже у них не було іншого вибору, окрім як пристосовуватися та аналізувати результати продуктивності протягом декількох місяців.

"Гнучкий офіс": як бізнес адаптувався до роботи в умовах пандемії

Цікаво! В Google керівники помітили падіння продуктивності серед співробітників молодшої ланки в перші дні пандемії, тому компанія розробила програми навчання, щоб допомогти працівникам більш ефективно перейти на нову систему.


Перехід на чотириденний робочий тиждень

Практика скороченого робочого тижня існує давно, принаймні, неофіційно: "Дані звітів показують, що у п'ятницю в офісі набагато менше людей. Так було протягом багатьох років у численних галузях, – зазначає експертка.

Вона рекомендує керівникам також враховувати здатність своїх співробітників працювати попри те, що вони живуть в стресових умовах глобальної пандемії. Крім того, існує продуктивний спосіб підтримки співробітників, який не повинен зосереджуватися на роботі з 9 до 5 з понеділка по п'ятницю.

"Абсолютно очевидна реальність така, що люди працюють з менталітетом "завжди напоготові", – говорить експертка.

Як пандемія і криза змінили ринок столичної офісної нерухомості


Результати опитування

Дослідження встановило, що 74 відсотки офісних працівників підтримують ідею чотириденного робочого тижня; 8 відсотків повідомили, що у них вже є ця перевага; і лише 18 відсотків – вважають, що це непривабливо і малоймовірно навіть в умовах "постпандемічних" змін на робочому місці.


Компанії експериментували зі скороченим графіком ще до пандемії

У 2018 році одна новозеландська компанія ввела постійний чотириденний робочий тиждень, адже після експериментального періоду співробітники повідомили про зниження стресу, поліпшення взаємодії в команді й більший баланс між роботою та особистим життям без будь-якого негативного впливу на продуктивність праці.

Зауважимо, співробітники Microsoft в Японії зафіксували зростання продуктивності майже на 40 відсотків після експериментів з чотириденним робочим тижнем у 2019 році.

"Головний урок, який слід винести керівникам: справа не в тому, коли ви працюєте, а в тому, що ви робите. Роботодавці, які хочуть бути орієнтованими на людей, процвітатимуть", – резюмує експертка.

Плату для арендаторов коммунального и госимущества предлагают отменить до конца карантина

Читайте также: ранее мы писали помогают ли увлажнители воздуха бороться с вирусами

Источник: innovation
 
Интересные новости:
27.11.2020
643
Слідом за новим форматом приватизації державного майна, в Україні стартувала оренда держав...
27.11.2020
6689
Тенденція поширення вірусу свідчить про те, що бізнес має адаптуватися до дистанційних та гнучких фо...
26.11.2020
6749
Если комиссию как инструмент решения проблемы рейдерских захватов ликвидируют, то оборонительные соо...
18.01.2021
6667
Як це позначиться на девелоперах, мережах та місцевих бюджетах...
15.01.2021
3379
Довгий час зловживання на дорожніх роботах призводили до значних втрат коштів платників податків. Чи...
13.01.2021
483
Витяги з чинних будівельних норм та законодавчих актів України, які регулюють відстані між будинками...