Стан готовності об'єктів програми "Велике будівництво" - звіт Мінрегіону

Мінрегіон відзвітував про стан реалізації програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом Володимиром Зеленським у березні 2020 року
1056 20.11.2020 в 08:25


Рівень готовності об'єктів
"Великого будівництва"


Програма «Велике будівництво», ініційована Президентом Володимиром Зеленським у березні 2020 року, триває. В рамках програми цьогоріч було розпочато роботи з відновлення, капітального ремонту та будівництва об’єктів соціальної, освітньої та спортивної інфраструктури. 

Відкликайте кіношників: Укравтодор забетонував дорогу, яка була вкрита "місячними кратерами" (ВІДЕО, ФОТО)

Наразі готовність об’єктів, які входять до програми Президента в частині об’єктів 100/100/100 та мають бути завершені до 2020 року, складає: школи – 95%, садочки – 94%, спортивна інфраструктура – 90%, інші – 91%. Такі дані надано областями робочій групі Мінрегіону з моніторингу реалізації проєктів програми «Велике будівництво», яка на постійній основі відслідковує виконання програми у всіх регіонах, зокрема щодо стану та темпів робіт, ефективності використання коштів та відповідності якості виконуваних робіт міжнародним стандартам.

«Ми маємо не один приклад успішного завершення проєктів, що реалізуються в рамках програми. Об’єкти соціальної інфраструктури стають доступними кожному жителю країни. Відбудова соціальних об’єктів дозволяє  покращити якість життя жителів громад, що стимулює розвиток як регіонів, так і економіки загалом. Сучасні дитячі садки, школи, центри надання адміністративних послуг, доступні дороги, по яким зручно діставатись до об’єктів соціальної інфраструктури  – це ті зміни, над якими ми працюємо і які якісно трансформують країну», – зазначив Міністр Олексій Чернишов.

Запорожский мост. Спустя 15 лет с начала строительства движение транспорта будет запущено. Сроки

Реалізація програми Президента «Велике будівництво» є одним з пріоритетів діяльності Мінрегіону. Міністерство здійснює постійний моніторинг за виконанням програми.

Подільський міст: як встановлюють величезні конструкції нового прогону мосту (ВІДЕО) 

Цікаво про ремонти: раніше ми писали на що слід звернути увагу при ґрунтуванні стін

Источник: minregion
 
Интересные новости:
19.11.2020
896
Законопроект предусматривает внесение изменений по отмене моратория на проведение документальных (кр...
19.11.2020
1143
Глава Госгеокадастра анонсировал увольнение 60% сотрудников и обновление структуры ведомства...
20.05.2022
1139
Україна та США підписали Меморандум про транспортне співробітництво...
20.05.2022
1110
Пропонуємо ознайомитися з детальною інформацією щодо основних змін у роботі АС ДЗК в умовах воєнного...