На Подільсько-Воскресенський міст вже встановлено нове освітлення, наступний етап - метро на Троещину (ФОТО, ВІДЕО)

Віталій Кличко показав, як підсвітили Подільсько-Воскресенський мостовий перехід
7151 07.10.2020 в 00:08


Подільсько-Воскресенський міст
на завершальному етапі будівництва


На арочному мосту, який є частиною Подільсько-Воскресенського мостового переходу, вже закінчили монтаж освітлення і тривають роботи з демонтажу тимчасових опор. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко. Також він оприлюднив відео про те, як тепер виглядає міст з підсвіткою.

«На завершальному етапі будівництво арочного мосту, який є частиною Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Тут вже закінчили монтаж освітлення і тривають роботи з демонтажу тимчасових опор. Змонтовані всі нові ванти, міст почали опускати в проектне положення. Сьогодні ми увімкнули освітлення на всіх ділянках цього великого об’єкту. Робимо все, щоб до кінця року відкрити автосполучення Подільсько-Воскресенським. А наступним етапом буде будівництво метро на Троєщину», – підкреслив Віталій Кличко.

Ремонт дорог в столице в 2021 году: каким улицам повезет

Тривають роботи на всіх майданчиках будівництва мостового переходу. Спеціалісти з Бельгії вже завершили монтаж прогонової будови заїзду на міст з вулиці Набережно-Хрещатицької в районі вулиці Верхній Вал. Загальна вага металоконструкцій – 780 тонн, довжина – 143 метри. Встановлюватимуть конструкцію з допомогою потужної спецтехніки та плавзасобів. Завершити ці роботи планують до кінця жовтня.

Також тривають роботи з будівництва ділянки Подільського мостового переходу від дамби Русанівських садів до шляхопроводу через залізницю. Облаштовують і огороджуючі конструкції перегінних тунелів метрополітену, здійснюють земляні роботи, а також роботи з влаштування насипу.

Как оформить субсидию: на что обратить внимание и что изменилось в этом сезоне (ИНФОГРАФИКА)
 
Интересно о спецтехнике: ранее мы писали о технические характеристики и преимуществах экскаваторов Hyundai 


Источник: kyivcity
 
Интересные новости:
18.08.2020
1226
У строителей Подольского моста в Киеве изъяли ванты, которые они готовы были навесить еще в марте...
16.10.2020
1794
Арочну конструкцію Подільсько-Воскресенського мосту будуть опускати за допомогою надпотужних домкрат...