АНОНС: Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo, 28-30 жовтня, Київ (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

28-30 жовтня в Києві відбудеться Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo - 2020
5981 20.10.2020 в 09:56


InterBuildExpo 2020 

ДЕ:  МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна»
КОЛИ: 28-30 жовтня 
Відвідати виставку: ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ 
InterBuildExpo –  найбільша будівельна виставка країни та важливий професійний форум в галузі будівництва, архітектури, облаштування житла та проєктування. На виставці задаються тенденції галузі і вектори розвитку на цілий рік.


Цього року на InterBuildExpo  вас чекають:

Всі розділи архітектури, будівництва та дизайну у 3-х павільйонах Міжнародного виставкового центру та на відкритому виставковому майданчику.

600 компаній-учасниць представлять найбільшу в Україні експозицію будівельних матеріалів, послуг, виробів, що налічує більше 1000 будівельних брендів, а саме: матеріали та технології для будівництва, фасади, покрівлю, кераміку і сантехніку, віконні системи, двері і фурнітуру, будівельну техніку, озеленення, ландшафтний дизайн, басейни та СПА, інтер’єр, декор, світло, інструменти, електрообладнання тощо.   

В рамках професійної програми Міжнародна Лабораторія Архітектури та дизайну, яка збирає архітекторів та дизайнерів з 8 країн Європи з лекціями про сучасні тренди в урбаністиці, архітектурі, дизайні інтер’єру.

На майданчику Міжнародної лабораторії архітектури та дизайну виступатимуть представники таких зарубіжних студій як  Adriani & Rossi (Італія), CASUA (Чехія), APA Wojciechowski, FSP Arcus ,Kuryłowicz & Associates (Польща), Woods Bagot (Великобританія), PROJEKT-TEAM.SK (Словаччина), MODUM (Угорщина), OOIIO Arquitectura (Іспанія) і українських — Архіматика, büro A24D та DEKART STUDIO. 

Демонстраційний майданчик професійних майстер-класів з монтажу — Фестиваль будівельного сервісу. Вже традиційний захід для професіоналів, де можна наочно побачити роботу майстрів зі світовим іменем, поспілкуватися з ними, отримати досвід та прокачати свої навики в будівництві. Або обрати найкращих для власного будівництва чи ремонту оселі. Досвідом діляться 50 європейських та українських майстрів в наступних розділах: покрівля, штукатурка, вікна та вперше в Україні в розділі басейни. На майданчику Pools Innovation Place ви дізнаєтесь як побудувати басейн, які матеріали використати, як уникнути помилок у проектуванні та будівництві, як правильно очистити воду та які фільтри поставити.


Інформацію опубліковано на правах реклами

Источник: buildexpo
 
Интересные новости:
11.08.2020
1149
У Києві відбудеться виставка-демонстрація важкої техніки «HD Технополігон»...
14.02.2020
1651
18-20 лютого, в Міжнародному виставковому центрі відбудеться виставка KyivBuild Ukraine...
12.11.2019
1501
Запрошуємо відвідати найвідоміший в Україні  промислово-технічний захід Міжнародний промисловий...
02.10.2020
843
7-8 жовтня у м. Львові відбудеться Осінній будівельний Форум. Виставка охоплюватиме  ...