Каштани все ж краще. Замість туї на Хрещатик повернуть каштани - заява Київзеленбуду

У КО "Київзеленбуд" запевнили, що після реконструкції головної вулиці столиці - Хрещатика там будуть висаджені каштани.
1544 10.08.2020 в 09:51


Каштани повернуть
на Хрещатик


У КО "Київзеленбуд" запевнили, що після реконструкції головної вулиці столиці - Хрещатика там будуть висаджені каштани, про це під час експертного обговорення «Urban law: юридичні проблеми життя міста і містян», в якому беруть участь представники КМДА та юристи-практики, заявив перший заступник генерального директора Київзеленбуду Вадим Мотуз.

"Каштани, бо як ви знаєте Київ - місто каштанів, дуже гарно себе почувають у паркових зонах, але їм зараз важко у центральній частині. Тому що велика загазованість, засоленість грунтів, антропогенний вплив приносить негативні наслідки для зеленої зони. Але ми будемо приймати відповідні рішення. Ми на наступний рік із Київавтодором, який є замовником великої реконструкції центральних частини міста, а саме вулиці Хрещатик, знайдемо спільну мову щодо правильного озеленення Хрещатику, щоб задовольнити бажання киян, які ще пригадують центральну частину з каштанами. Я думаю, це не проблема, це треба великий комплексний обсяг робіт, ми вже зараз його проводимо", - розповів він.

День строителя-2020: особенности, обычаи и традиции

Мотуз зазначив, що велика перевага туй, які тимчасово висадили на Хрещатику, в тому, що вони легко переносять пересадку.

"Туї можна легко пересаджувати хоч кожного року, і проблем з ними не буде. Звісно, що листяні дерева таких дій не витримають. Тому питання висадити зараз якісь гарні листяні дерева на центральній частині, на Хрещатику, а потім їх пересаджувати, і вони загинуть, і списати на цьому бюджетні кошти - це буде нераціонально і неправильно", - зазначив він.

Водночас, заступник керівника Київзеленбуду наголосив, що міська влада за останні 4 роки широко почала популяризувати створення нових зелених зон.

"Наші парки та сквери за останніх чотири роки стали навіть краще, ніж європейського зразка, і нам уже є чим пишатися", - додав він.

Рынок газа для населения: как работает и что будет с ценой. 4 новых правила, которые важно знать

Читайте также: ранее мы писали, что в Киеве открыли технологичные стеклянные смарт-офисы на 1 человека, наполненные бесконтактными технологиями для безопасной работы в условиях карантина  

Источник: ukrinform
 
Интересные новости:
07.08.2020
769
Стало відомо, які об’єкти культурної спадщини руйнуються через недбалість власників...
07.08.2020
4069
Укравтодор презентовал программу развития цементобетонных дорог в Украине...
27.11.2020
465
Ліфт Байлонг, розташований в Національному парку Чжанцзяцзе в Китаї. Ця унікальна інженерна споруда,...
27.11.2020
759
Враховуючи суворі атмосферні умови, дизайн поселення має вертикальну концепцію, вбудовану в товщу ск...
27.11.2020
4878
Пропозиція офісної нерухомості в Києві зростає: невдовзі відкриють одразу 22 бізнес-центри. Вон...