Карантин: Ляшко попередив, що Україна переходить на зовсім іншу систему карантину

Ляшко розповів про нову форму карантину, яка передбачає поділ на зони
7709 20.07.2020 в 23:55Нова форму карантину:
поділ на зони 


Україна перейде на нову форму карантину, яка передбачає введення певних обмежень в різних регіонах країни, в залежності від рівня захворюваності на цій території.

Про це сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає Build Portal, посилаючись на Укрінформ.

“Ми переходимо на зовсім іншу систему карантину: зелену, жовту, помаранчеву та червону зони. Червона - це жорсткий карантин, який у нас діяв наприкінці березня-початку квітня. Зелена, жовта та помаранчева зони - більш легкі зони, які обмежують певну діяльність, але не повністю закривають. Тобто там, дотримуючись протиепідемічних вимог, будуть працювати сфери економіки. Зараз ми робимо індикатори на рівні області... ми запропонували іншу модель: якщо 5 днів поспіль будуть перевищуватися індикатори на рівні області, далі включається зонально по районах або по містах обласного значення, і це одразу показує цей район на нашій карті на сайті Кабміну, МОЗу. Якщо показує червоний - це означає, що ресторани не працюють, громадський транспорт не ходить, якщо жовта - працює все, але наприклад в супермаркети можна заходити із розрахунку одна людина на 10 кв м., або буде діяти якесь обмеження до 23 годин. І це буде зручніше і легше відстежувати та управляти ситуацією”, - розповів Ляшко.

Штрафы усилили: нарушение масочного режима обойдется недешево

Стосовно пропозицій, які зокрема звучали від Президента, що карантин треба подовжувати на термін не більший одного місця, Ляшко зазначив, що звучала пропозиція подовжити одразу на два місяці.

Водночас він зауважив, що в питанні обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією COVID-19 не варто змішувати політику і захист життя та здоров’я населення.

“Карантин вводиться не просто так, карантин вводиться для того, щоб зберегти життя і здоров'я українців. І наші карантинні заходи, які були введені в березні, довели свою ефективність, вони були введені вчасно і правильно. Результат, який ми маємо зараз, це результат карантинних дій, результат дотримання карантинних вимог, якісне дотримання карантинних вимог перших два місяці”, - сказав Ляшко.

Газ для населения значительно подорожает. Облгазсбыты уйдут а Нафтогаз будет поставлять газ населению

Читайте також: раніше ми писали на що слід звернути увагу при виборі шпаклівки та як досягти найкращого результату від фінішного етапу шпаклювання 

Источник: ukrinform
 
Интересные новости:
17.07.2020
1139
Історичну будівлю в Сан-Франциско піднімуть на кілька метрів через глобальне потепління...
15.07.2020
1046
Бенксі розмалював вагон метро у Лондоні. Тепер у ньому щури й медичні маски...
14.07.2020
1083
Мер пообіцяв відремонтувати понад 760 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів у Києв...
14.08.2020
543
Недалеко от Рио-де-Жанейро построили мост для диких обезьян ...
14.08.2020
6460
Власний видобуток природного газу в Україні покриває споживання продукту на 69%...
13.08.2020
2266
Кличко рассказал, когда начнут строить метро на Троещину...