Елітне житло продовжує дорожчати: в яких країнах та на скільки

Рейтинг країн із збільшення ціни на елітне житло
872 18.05.2020 в 08:36
В яких країнах стрімко дорожчає елітне житло


Зростання цін або їх стабільність зафіксовано у 76% країн світу, а більшість місць серед лідерів розділилися між Європою та Азією.

Пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 не вплинула на рейтинг, оскільки криза охопила США та Великобританію лише наприкінці березня, йдеться у звіті експертів за перший квартал 2020 року.


ТОП-10 країн з найбільш стрімким здорожчанням нерухомості преміум-класу:


1. Маніла, Філіппіни +15,3% (у порівнянні з першим кварталом 2019 року)

Філіппіни близько 20 років супроводжувало економічне зростання. Цю країну вибирали багато інвесторів. Цьому сприяла політика уряду, яка активно бореться зі злочинністю. Попит з боку іноземних інвесторів стимулювали дешеві "золоті візи" (за інвестицію у нерухомість і/або в бізнес від 75 тисяч доларів). Коронавірус вніс свої корективи. Нерухомість на Філіппінах, ймовірно, подешевшає на 15% після безперервного зростання.

2. Тайбей, Тайвань +8,9%

До коронавірусу в країні вже спостерігався високий попит на нерухомість. Завдяки низьким відсотковим ставкам, відсутності обмежень на пересування і великій кількості ділових людей, які повертаються з-за кордону, перегляди об'єктів підскочили. До того ж, Тайвань отримав високу оцінку за боротьбу з пандемією COVID-19. Є й політичний аспект: торгова війна між США і Китаєм призвела до того, що велика кількість підприємств з Китаю перемістили своє виробництво в Тайвань.

3. Стокгольм, Швеція +8,6%

Світові рейтинги щастя, розвитку, а також експертні оцінки інших факторів добробуту, вказують на високий рівень якості життя в Швеції. Країна не вводила жорсткий карантин через коронавірус, але ринок нерухомості все одно зазнав фінансових втрат. Але в річному розрізі зростання цін на квадратні метри житла все ще позитивний.

4. Гуанчжоу, Китай +6,5%

Цей мегаполіс Китаю багато років відрізнявся більш доступними цінами на елітну нерухомість (в порівнянні з Пекіном або Шанхаєм). Місто є одним з найбільш перспективних для представників середнього та малого бізнесу.

5. Токіо, Японія +6,3%

Більшість елітних квартир розташовані в центральних районах Токіо, таких як Мінато або Сібуя. Варто відзначити, що вартість життя в Японія дуже висока, а в Токіо – найвища в країні.

6. Цюріх, Швейцарія +6,2%

Елітна нерухомість в Швейцарії користується попитом серед інвесторів і мільйонерів з усього світу. Цюріх – найбільше місто країни і важливий міжнародний фінансовий центр. Коронавірусний карантин обходиться економіці Швейцарії в суму від 11 до, за різними підрахунками, 17 мільярдів франків на місяць, але сфера нерухомості продовжує розвиватися.На скільки змінилась ціна квартир в новобудовах Києва і чому частина будівництв не відновиться після карантину (ІНФОГРАФІКА)

7. Торонто, Канада +5,7%

Гарна новина полягає в тому, що ринок нерухомості вступив в кризу на етапі стабільності. Ціни на житло по Канаді показували двозначне зростання, а продажі продовжують збільшуватися. Але негативного ефекту не вдалося уникнути. У квітні продажі в Торонто скоротилися на 69% в порівнянні з минулим роком.

8. Сідней, Австралія +4,7%

Сідней – найбільше й найстаріше місто Австралії. Експерти-оптимісти обіцяють, що зняття обмеження на проведення аукціонів і переглядів нерухомості дадуть свій позитивний ефект. Якщо бізнес повернеться до нормальної роботи до кінця травня, то довіра до ринку житла відновиться.

9. Мадрид, Іспанія +4,6%

Попит і ціни на нерухомість в Мадриді зберігаються на стабільному рівні на тлі карантинних обмежень через коронавируса. Дані експертів свідчать, що покупці вивчають ринок в умовах самоізоляції.Новая реальность: как изменится мир после пандемии (ФОТО)

10. Женева, Швейцарія +4,3%

У Женеві зазвичай спостерігаються найвищі ціни на нерухомість. Також багато елітного житла розташовано на березі Женевського озера в комуні Колоньї (кантон Женева).

Найслабше зростання на ринку елітного житла, за даними аналітиків, зафіксовано в Найробі (-4,5%), далі йдуть Бангкок (-4,3%) та Нью-Йорк (-3,2%).


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
 

Источник: 24tv
 
Интересные новости:
18.05.2020
1072
Эти фотографии покажут, как мы будем жить после того, как снимут карантин во всем мире...
15.05.2020
1046
На першому етапі планують відновити приміські перевезення, але це не стосується маршрутних таксі...
14.05.2020
828
Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів Укра...
05.06.2020
1799
В Киеве вновь растет заболеваемость коронавирусом...
04.06.2020
1259
Эта программа дает возможность малому и микро-бизнесу рефинансировать свои существующие кредиты под ...
04.06.2020
872
Карантин ослаблен - коронавирус остается. В Министерстве здравоохранения Украины напомнили о пр...