Коли нарешті запустять транспорт? Чи відкриється метро після 22 травня? Оприлюднено етапи запуску транспорту (ІНФОГРАФІКА)

На першому етапі планують відновити приміські перевезення, але це не стосується маршрутних таксі
1425 15.05.2020 в 07:37


Що з відновленням 
пасажирського сполучення?


Міністерство інфраструктури оприлюднило поетапний план відновлення пасажирського сполучення. Очільник відомства Владислав Криклій зазначив, що дати етапів узгодять із МОЗ до кінця тижня. Водночас у МОЗ припускають, що метрополітен відкриватимуть орієнтовано на початку червня.Так, вже на першому етапі планують відновити міські, приміські та внутрішньообласні автобусні перевезення. Однак це не стосується маршрутних таксі. До половини приміських поїздів курсуватимуть у години пік. Також запустять поїзди Інтерсіті+, Нічний Експрес та внутрішні авіарейси.

На другому етапі планують відновити міжобласні та міжнародні маршрути, зокрема й маршрутні таксі, а також залізничне сполучення.

На третьому етапі відновлять міжнародні поїзди та авіарейси. Звісно, йдеться про маршрути до країн, які відкрили свої аеропорти.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов оголосив на брифінгу, що дата наступного етапу виходу з карантину – 22 травня. Зокрема, буде дозволено роботу громадського транспорту, роботу дошкільних закладів, зовнішнє незалежне оцінювання, спортивні змагання без глядачів, роботу готелів (але не хостелів).

В Украине самая дорогая "зеленая" энергия в Европе. Можем ли мы ее себе позволить? Заявление премьера

Київ наполягає на відкритті метрополітену 25 травня. У відповідь головний санлікар Віктор Ляшко повідомив, що громадський транспорт розраховують комплексно відкривати на початку червня.

«Ми будемо розглядати це питання і схвалювати, враховуючи епідситуацію і наші етапи виходу з карантину. Мова йде про три міста: Київ, Харків і Дніпро. І я не можу гарантувати, що метрополітен в них відкриється в один день, – зазначив він. – Розглядаємо, що громадський транспорт буде відкрито в другому чи третьому етапі, якщо не буде ускладнень епідеміологічної ситуації. Зараз ми говоримо про комплексне відкриття. Орієнтовно, це буде початок червня».

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль визнав, що в умовах карантину не можна вирішити проблему з громадським транспортом.

З послабленням карантину з 11 травня на вулицях Києва погіршуються затори. Так, 12 травня середня затримка на дорогах перевищила не лише карантинні, але й минулорічні показники.

Читайте також "Адське будівництво": 12-кілометровий міст будують у лічених сантиметрах від стін будинків. Житло погрожують знести (ФОТО) 

Источник: hmarochos
 
Интересные новости:
14.05.2020
1002
Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів Укра...
14.05.2020
14739
Кабмин планирует предоставить 500 000 вакансий в 10 сферах. Полмиллиона рабочих мест. В Минэкон...
13.05.2020
1238
Премьер-министр Денис Шмыгаль заявил, что после 22 мая карантин будет продлен...
26.10.2020
2478
Міністерство охорони здоров'я поділило всі регіони України на чотири зони: зелену, жовту, помаранчев...
23.10.2020
1846
Президент подчеркнул, что главной проблемой в такой ситуации может стать нехватка врачей...
22.10.2020
3787
Есть четыре сценария карантина после выборов, но один из них уже давно не подходит...