Виконувачем обов’язків голови ДАБІ призначено Богдана Федоренка

Кабмін визначився з виконувачем обов’язків голови ДАБІ
1818 08.05.2020 в 09:23Призначено т.в.о. ДАБІ


Кабінет міністрів тимчасово поклав виконання обов’язків голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України на Богдана Федоренка.

Відповідне розпорядження оприлюднене на Урядовому порталі.

«Покласти тимчасово виконання обов’язків Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України на заступника начальника відділу методології та нагляду за здійсненням декларативних процедур департаменту дозвільних процедур зазначеної Інспекції Федоренка Богдана Олександровича», - йдеться у документі.

Раніше Федоренко працював начальником відділу методології та нагляду за здійсненням декларативних процедур ДАБІ.

Попереднього керівника ДАБІ уряд звільнив з цієї посади та призначив головою Державної інспекції містобудування України.

Як повідомлялося, відповідно до постанови уряду від 13 березня 2020 р. № 218 здійснюється ліквідація Державної архітектурно-будівельної інспекції України та створюються три нові центральні органи виконавчої влади: Державна інспекція містобудування України, Державне агентство з технічного регулювання у містобудуванні України та Державна сервісна служба містобудування України.

Зверніть увагу УВАГА! ОПИТУВАННЯ представників бізнесу щодо впливу карантину на роботу виробників будівельних матеріалів та їх розповсюджувачів 


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
 

Призначено в.о. Голови Державної інспекції містобудування (ДІМ)

Кабінет міністрів України призначив виконуючого обов’язки Голови Державної інспекції містобудування України (ДІМУ)
0
 1070 05.05.2020 в 10:43Юрія Васильченка призначено в.о. Голови ДІМ


Кабінет міністрів України призначив Юрія Васильченка виконуючим обов’язки Голови Державної інспекції містобудування України (ДІМУ).

До нового призначення Юрій Васильченко очолював Державну архітектурно-будівельну інспекцію України. Так, розпорядженням уряду від 29 квітня 2020 р. № 482-р  Васильченка Юрія Миколайовича звільнено з посади Голови Держархбудінспекції у зв’язку з переходом на іншу роботу.

Розпорядженням уряду від 29 квітня 2020 р. № 483-р  Васильченка Юрія Миколайовича призначено виконуючим обов’язки Голови Державної інспекції містобудування України до призначення в установленому порядку Голови зазначеної Інспекції.

Нагадаємо, відповідно до постанови уряду від 13 березня 2020 р. № 218 здійснюється ліквідація Державної архітектурно-будівельної інспекції України та створюються три нові центральні органи виконавчої влади: Державна інспекція містобудування України, Державне агентство з технічного регулювання у містобудуванні України та Державна сервісна служба містобудування України.

Про реформування системи архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Роз'яснення Мінрегіону

Зауважимо, що згідно з постановою Кабінету Міністрів від 13 березня 2020 р. № 219  Державна інспекція містобудування України (ДІМ) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра розвитку громад та територій (далі – Міністр) і який реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду (крім надання (отримання, реєстрації), відмов у видачі чи анулювання (скасування) документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів).

ДІМ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства та цим Положенням.

На зміну ДАБІ. Що відомо про Державну службу технічного регулювання

Юрій Васильченко у 2006 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, де здобув вищу освіту: отримав дипломи бакалавра («Механіка») та магістра  («Механіка», механік, математик-прикладник).

З 2006 по 2010 рр. навчався в Криворізькому технічному університеті, де здобув вищу освіту: отримав дипломи бакалавра («Будівництво»;) та магістра («Промислове і цивільне будівництво»).

У 2020 р. закінчив з відзнакою Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», отримав диплом магістра.

Трудову діяльність розпочав у 2003 р. з роботи в НДІ «Укрндіводоканалпроект». Був на посаді інженера відділу інженерних споруд.

У 2006-2010 рр. працював в ДАТ «Будівельна компанія «Укрбуд» головним інженером проектів проектного бюро Департаменту проектних робіт та інформатики.

Готуються провокації та зрив реформи ДАБІ - голова інспекції (ВІДЕО)

У вересні 2010 р. працював в Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України на посаді начальника відділу взаємодії із засобами масової інформації Управління забезпечення діяльності міністра.

З 2010 до 2013 р. працював в Секретаріат Кабінету Міністрів України. Займав посаду головного спеціаліста Управління політики у сфері будівництва та житлово-комунального господарства, згодом на посаді головного спеціаліста Департаменту фахової експертизи.

З січня 2013 р. працює в Державній архітектурно-будівельній інспекції України. Був начальником Управління методології і контролю планових перевірок, згодом –  заступником начальника Управління – начальник відділу з питань обстеження та паспортизації Управління ліцензування, обстеження та паспортизації.

Розпорядженням Уряду № 279-р від 11 березня 2020 р. з 13 березня 2020 р. Васильченка Юрія Миколайовича призначено Головою Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Узнайте больше об обновлении ГАСИ, читайте спецтему Build Portal "Перезагрузка ГАСИ"  

Источник: ukrinform
 
Интересные новости:
05.05.2020
1644
Кабінет міністрів України призначив виконуючого обов’язки Голови Державної інспекції міст...
22.04.2020
1226
Мінрегіон роз’яснює актуальні питання перехідного періоду реформування системи державного архі...
20.04.2020
2127
Андрій Клочко, Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевог...
23.10.2020
7920
Кабмин отстранил Юрия Васильченко от должности главы ГИГ и Алексея Башкирова с поста главы Госу...
22.10.2020
2972
У Верховній Раді розпочала роботу Тимчасова слідча комісія з розслідування корупції в органах ДАБІ...