Як змінився радіаційний фон у Києві та області – оновлені дані ДСНС

Що з радіаційним фоном у Києві та області
1222 21.04.2020 в 07:47Радіаційний фон у Києві та області


Станом на 20 квітня радіаційний фон у Києві та області, зокрема у зоні відчуження - у межах норми.

Про це сказав директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Володимир Демчук.

"Радіаційний фон у місті Києві, Київській області та у зоні відчуження знаходиться у межах природних фонових значень", - зазначив Демчук.

Він додав, що об'єкт "Укриття", сховище відпрацьованого ядерного палива та інші об'єкти Державного агентства з управління зони відчуження функціонують у звичайному режимі.

"В Чорнобильській зоні на ранок вдалося локалізувати 1 осередок пожежі поблизу селища Корогод. На цей час основні зусилля спрямовані на гасіння інших трьох осередків - поблизу населених пунктів Розсоха, Крива Гора та Рудьки та двох торф'яників в осередках, пройдених вогнем. Найбільш складний осередок пожежі знаходиться поблизу села Рудьки, де вживаються усі можливі заходи щодо недопущення переходу пожежі на територію Республіки Білорусь", - поінформував Демчук.

Він уточнив, що для гасіння на локалізації залучені пожежні розрахунки, інженерна техніка та 3 вертольоти. Інші 2 осередки - поблизу сіл Розсоха та Крива Гора не несуть на сьогодні загрози лісовим масивам та іншим територіям зони відчуження.

Водночас Демчук зазначив, що в осередках пожежі працюють 12 одиниць важкої інженерної техніки від ДСНС, ЗСУ та Нацгвардії, якими у захаращеній місцевості створюються мінералізовані смуги - за добу було створено 85 км. У важкодоступних ділянках лісових масивів пробиваються дороги для проїзду пожежної техніки.

"сього до ліквідації лісових пожеж на території зони відчуження залучено близько 1,3 тисячі осіб та 325 одиниць техніки", - підсумував Демчук.

Як повідомлялося, пожежу в Чорнобильській зоні гасять з 4 квітня.

Читайте також Состояние воздуха в Киеве: "Опасно для жизни". В Украинской столице экстремально загрязнена атмосфера (ИНФОГРАФИКА)

Источник: ukrinform
 
Интересные новости:
17.04.2020
1803
В Киеве порыв ветра разрушил временные конструкции на Подольско-Воскресенском мосту, значительная ча...
05.06.2020
831
Мінрегіон підготував 10 аргументів, які допоможуть створити ОСББ...
03.06.2020
708
Ремонт – процес тривалий і недешевий. У поспіху дуже багато допускаються фатальних помилок, як...
01.06.2020
1064
Инвесторы банка “Аркада” вышли на митинг с требованием возобновить строительство жилых к...