Ми їх не впізнаємо: як зміняться міські парки під впливом карантину і до чого тут концепція соціальної дистанції (ФОТО)

Парки можна переробити. Вже є проєкт адаптований під пандемії
1181 20.04.2020 в 08:53

Парк у формі лабіринту планують створити у Відні. Одна людина зможе гуляти однією доріжкою – це дасть можливість насолодитись природою, не порушуючи правила соціальної дистанції.

Авторкою проєкту є австрійська студія. Дизайнери придумали парк, який одночасно дозволить людям гуляти і в той же час дотримуватись соціальної дистанції під час пандемії коронавірусу.

“Проєкт почався з кількох запитань щодо пандемії, – розповів засновник студії Кріс Прехт, – як би виглядав парк і якби він функціонував, беручи до уваги правило соціальної дистанції як основу для дизайну?”

Суть 

Парк матиме безліч маршрутів, поєднаних доріжками 90 см в ширину. Це допоможе людям дотримуватись фізичної дистанції, а завдяки тому, що парк має форму відбитка пальця, безліч людей зможуть гуляти різними маршрутами одночасно. 

Кожна з доріжок із червоно-гранітного гравію матиме довжину приблизно 600 м та проводитиме відвідувачів від краю до центру, де буде розташований фонтан, а потім назад.

В середньому один маршрут займатиме приблизно 20 хвилин. На вході до маршруту індикатори показуватимуть, чи він уже зайнятий кимось.


Натхнення

Я бачу корені цього парку у дизайні французьких барокових садів. Чіткий порядок рослин, стежки які утворюють геометричні фігури”, – розповідає Кріс Прахт.

Натхнення також виходить із японських дзен садів. Рух по колу… Гравій що розташований навколо кутових каменів”, – додав дизайнер.

Читайте також Инфраструктура на вес жизни. Коронавирус показал - городам нужна микромобильнось 

Источник: bigkyiv
 
Интересные новости:
17.04.2020
1803
В Киеве порыв ветра разрушил временные конструкции на Подольско-Воскресенском мосту, значительная ча...
17.04.2020
87015
В Министерстве социальной политики объяснили, почему выплаты изменятся...
05.06.2020
831
Мінрегіон підготував 10 аргументів, які допоможуть створити ОСББ...
03.06.2020
708
Ремонт – процес тривалий і недешевий. У поспіху дуже багато допускаються фатальних помилок, як...
01.06.2020
1064
Инвесторы банка “Аркада” вышли на митинг с требованием возобновить строительство жилых к...