Що коїться на будмайданчиках? Як будують та чи поширюється на них карантин

Будують з урахуванням карантину. Що відбувається на будмайданчиках України
3727 30.03.2020 в 23:49


Будмайданчики працюють
в умовах карантину

За інформацією Property Times, наразі відбуваються вибіркові перевірки поліцією київських будмайданчиків. Подекуди були спроби виписати протокол за порушення карантину через одночасне перебування на будмайданчику  понад 10 осіб.

Дійсно, поліція і органи місцевого самоврядування (створені ними комісії) мають право перевірки будмайданчиків. Про це повідомила юрист Анжеліка Лівіцька, співкерівник практики енергетики, природних ресурсів та будівництва Астерс. Таке право у них є відповідно до закону. У тому числі, можуть бути претензії з приводу находження понад 10 осіб на об'єкті нерухомості. За її словами, будівельники, які зіткнулися з такою ситуацією,  мають посилатися на те, що будмайданчик не є об'єктом нерухомості і тому до нього не застосовуються обмежувальні вимоги.

Бизнес в условиях вируса: что делать и какой прогноз

Крім того вимога по «не збиратися більше ніж 10 осіб» відноситься до масових заходів, а будівництво до таких не належить.

«Ми дійсно отримали кілька повідомлень від наших учасників щодо перевірок будмайданчиків. Та ми також впевнені, що при дотриманні усіх рекомендацій щодо забезпечення безпеки процесу будівництва, зупиняти роботу не можна до тих пір, поки це є можливим, — коментує президент Конфедерації будівельників Лев Парцхаладзе. — Наразі, ми очікуємо на офіційні роз'яснення від уповноважених органів щодо можливості роботи будмайданчиків».

За інформацією Конфедерації будівельників України та Українського клубу нерухомості, на будівельних майданчиках в регіонах роботи ведуться за графіком. Офіси продажів консультують покупців в онлайні, все більше значення приділяється цифровим технологіям та соцмережам — покупці можуть звернутися на корпоративний сайт, у профілі ЖК та забудовників у соціальних мережах. Забудовники стали частіше використовувати свою СRM систему.

Украинские заробитчане вернулись, а Польше угрожает строительный коллапс, потому что не хватает украинцев

Львів  — офісі продажів працюють у віддаленому режимі, будмайданчики  працюють.

Луцк, Чернівці и Ровно повідомляють, що роботи на будмайданчиках йдуть за графіком, спокійно.

Чернігів  — усі будівництва продовжуються, забудовники прийняли карантинні заходи, на будівництвах наявні дезінфектори і т.і.

Луцьк — забудовники міста організували доставку на майданчики робочих власним транспортом, забезпечили засобами захисту і дезінфекторами. 

Харків — перша проблема, з якою зіткнулися  будівельні всі підприємства міста, — організація доставки своїх робітників на місця.  Це вирішено доставкою транспортом забудовників, орендою автобусів. Всі, хто не потрібен на робочому місці, переведені на віддалений режим.

Одеса — роботи на будмайданчиках, зокрема і київських забудовників йдуть за графіком, відділи продажів активно спілкуються з покупцями телефоном, через месенджери. 

 

Джерело: propertytimes
 
Интересные новости:
30.03.2020
862
Антикризисный законопроект о помощи гражданам и бизнесу, поддержанный всеми фракциями, внесен в Верх...
30.03.2020
717
Кабмін планує зберегти фінансування підтримки економіки: на які галузі і скільки...
25.11.2020
3010
Где можно ходить без масок и в каких случаях полиция может оштрафовать за неодетую маску...
25.11.2020
1696
Владимир Зеленский анонсировал 5 новых госпрограмм поддержки бизнеса в условиях ужесточения карантин...
24.11.2020
988
Водночас запевняють, що в Києві наразі достатньо ліжок в лікарнях....