40 млн євро на боротьбу з коронавірусом для України. Європейський інвестиційний банк планує надати допомогу

На минулому тижні Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів нараду з Європейським інвестиційним банком. Наразі розглядається кредит у 40 млн євро на боротьбу з коронавірусом
562 25.03.2020 в 08:5840 млн євро від 
Європейського інвестиційного банку

На минулому тижні Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів нараду з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) засобами онлайн зв’язку. Сторони обговорили питання  залучення позики в обсязі 40 млн євро для швидкого реагування та проведення необхідних заходів з подолання коронавірусу в Україні.

Згадана позика буде надана в рамках діючого проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», відкритого в 2014 році. 

Бизнес в условиях вируса: что делать и какой прогноз (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

23 березня Мінрегіон отримав від ЄІБ план дій щодо надання обговореної позики. Наразі сторони узгоджують деталі та терміни співробітництва.

«В умовах сьогоднішньої надзвичайної ситуації, створеної коронавірусом, кожна ініціатива, яка має на меті ресурсне підсилення протидії пандемії, є вкрай  важливою та терміновою. Мінрегіон в цьому питанні буде співпрацювати із Міністерством охорони здоров’я та Міністерством фінансів задля отримання єдиного результату – швидкого отримання кредиту. Ці кошти позики від Європейського інвестиційного банку будуть направлені на придбання необхідного медичного обладнання. Мінрегіон вже працює з МОЗ України щодо переліку обладнання, яке маємо закупити на ці кошти», – прокоментував подію Олексій Чернишов.

Представники Європейського інвестиційного банку зазначили, що підтримують стратегію Уряду України і підтвердили, що для всього світу, і для України також на даний час є надважливою можливість використання достатньої  кількості сучасного  медичного обладнання для боротьби з COVID-19.

Читайте також Переговоры с МВФ. Будет ли кредит и что надо сделать? 


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"

Джерело: minregion
 
Интересные новости:
25.03.2020
776
На період карантину засідання дозвільної Комісії здійснюватиметься через засоби дистанційного зв&rsq...
24.03.2020
2305
Опубликовано совместное заявление бизнес-сообщества по возможному введению чрезвычайного положения в...
24.03.2020
2132
Увеличение суммы, варианты финансирования и условия. Что известно на данный момент?...
05.06.2020
1925
В Киеве вновь растет заболеваемость коронавирусом...
04.06.2020
1326
Эта программа дает возможность малому и микро-бизнесу рефинансировать свои существующие кредиты под ...
04.06.2020
1060
Карантин ослаблен - коронавирус остается. В Министерстве здравоохранения Украины напомнили о пр...