Подільсько-Воскресенський міст привернув увагу фотографів. Як просувається будівництво на знаковому об'єкті

Віталій Кличко розмістив фото будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу
3854 14.02.2020 в 20:09


Подільсько-Воскресенський міст. Будівництво триває

Мер Києва Віталій Кличко показав, як триває будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Відео Віталій Кличко розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Роботи на Подільсько-Воскресенському мосту тривають за будь-якої погоди. Зокрема, продовжують будівництво заїзду на мостовий перехід із вулиці Верхній Вал. Сьогодні фахівці встановили у проектне положення металоконструкцію прогонової будови вагою у 500 тонн! Роботи виконували за допомогою супердомкратів із Нідерландів, що працювали і на будівництві Шулявського шляхопроводу», – написав мер столиці.


Він також зазначив, що встановлена металоконструкція стане основою повороту з Верхнього Валу на міст. Залізобетонні опори мостового переходу через Дніпро в цьому місці вже збудовані. І тепер тривають підготовчі роботи до бетонування прогонової будови. Перекладають також інженерні мережі, облаштовують технологічні майданчики та проїзди. Працюють фахівці і над частковим демонтажем старого мосту на Рибальський острів.

«Ми робимо все, щоб до кінця цього року відкрити автомобільне сполучення Подільсько-Воскресенським мостовим переходом!», – наголосив Віталій Кличко.

 

Джерело: kyivcity
 
Интересные новости:
30.01.2020
4079
Будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу активно триває і до кінця цього року автос...
17.01.2020
4707
Цього року на будову місто виділило близько 3 млрд грн...
18.08.2020
850
У строителей Подольского моста в Киеве изъяли ванты, которые они готовы были навесить еще в марте...