Що чекає Шулявський міст? Місто не викуповуватиме цех №5 «Першого київського машинобудівного заводу»

Місто не буде платити завищену ціну за напіврозвалене приміщення. Ситуацію прокоментував перший заступник голови КМДА Микола Поворозник
2009 13.02.2020 в 08:01700 млн грн за напіврозвалене приміщення

Фонд державного майна України оцінив вартість цеху №5 «Першого київського машинобудівного заводу» у 700 млн грн. Проте місто не буде платити завищену ціну. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Викуп цеху має стати наступним кроком для продовження робіт з реконструкції Шулявського шляхопроводу. Тільки після його знесення можна буде будувати з’їзд та здійснити благоустрій території. Наразі місто в процесі переговорів, адже вартість, яку визначили за напіврозвалене приміщення, на мою думку, завищена. Таку оцінку можна пояснити лише як спробу таки доотримати прибуток від оренди майна. У вартість будівлі враховано суми, на які укладені на сьогоднішній день орендні договори з компаніями, що продають у приміщенні 5-го цеху «секонд-хенд», – підкреслив Микола Поворозник.

За його словами, місто очікує на оцінку вартості будівлі цеху, яку проведе сертифікований експерт.

«Одразу після цього ми зможемо викупити майно, знести його та продовжити реконструкцію шляхопроводу. Ми плануємо «придбати» це майно за рахунок боргу перед містом АТ «Перший київський машинобудівний завод», який виник у результаті використання землі, яка є власністю міста, і наразі складає понад 214 млн грн», – підкреслив Микола Поворозник.

Він також нагадав, що у грудні 2019 року депутати Київради підтримали проєкт рішення про викуп нерухомого майна, яке перебуває у приватній власності, в зв’язку з реконструкцією транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги вулицею Вадима Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах у місті Києві.

«Наразі місто повністю готове до продовження робіт з реконструкції на Шулявському шляхопроводі. Після отримання експертної оцінки вартості будівлі цеху ми зможемо розпочати процедуру її викупу. Викупати ж цех за вартістю, в яку оцінив його Фонд держмайна, місто точно не буде, бо вона – нереальна», – наголосив Микола Поворозник.

 

Джерело: kyivcity
 
Интересные новости:
21.01.2020
1826
Київський мер Віталій Кличко показав, як тривають роботи з реконструкції Шулявського шляхо...
09.01.2020
4641
Міністерство подало до суду через невиконання компанією зобов'язань щодо реконструкції складів ...
23.12.2019
2091
У 2019 році обіцяли повністю запустити електронний квиток і реконструювати «Тарілку» на ...
16.03.2020
984
Мер Києва Віталій Кличко оприлюднив строки готовності Шулявського шляхопроводу...