У Києві хочуть перепрофілювати майже 1,7 тис. га промзон

У проєкті нового Генерального плану міста Києва закладено зменшення площі промислових і комунально-складських територій шляхом підвищення ефективності використання земельних ділянок та виробничих фондів. Про це повідомили у КО «Інститут Генерального плану міста Києва»
688 28.01.2020 в 07:59Намічено перепрофілювання майже 1,7 тис га територій

У проєкті нового Генерального плану міста Києва закладено зменшення площі промислових і комунально-складських територій шляхом підвищення ефективності використання земельних ділянок та виробничих фондів. Про це повідомили у КО «Інститут Генерального плану міста Києва».

«Такий розвиток виробничих територій Києва цілком відповідає параметрам, притаманним для сучасних європейських міст, – зазначив начальник комунальної організації Сергій Броневицький. – Також передбачена реорганізація занедбаних промислових зон під підприємства із новітніми технологіями, розвиток системи громадських центрів та публічних просторів».

Перетворення промислових територій неподалік центру на багатофункціональні райони – це можливість для міста скоротити так звані маятникові міграції у робочі дні, адже окрім нового житла, тут з’являться заклади торгівлі, офісні площі невеликих компаній, нові сквери, пішохідні алеї.

За новим Генпланом Києва, намічено перепрофілювання майже 1,7 тис. гектарів територій для громадської багатофункціональної, житлової багатоквартирної забудови, озеленення та інженерно-транспортної інфраструктури у промрайонах: «Подільсько-Куренівський», «Дніпровський», «Микільська Борщагівка», «Нивки», «Відрадний», «Теличка», «Воскресенський», «Дарницький», у промзонах «Корчувате» та «Пирогово».

«Усе це в перспективі поліпшить якість життя в сусідніх житлових кварталах та покращать екологічну ситуацію в місті, – додав Сергій Броневицький. – Багатофункціональність – це запорука сталого розвитку, коли скорочення однієї з функцій району не означає його загальний занепад».


Читайте також про те, скільки столичних будинків відремонтовано 2019 року за програмою співфінансування “70/30”. А також про те, куди з фасадів київських будівель зникають статуї.

 
Интересные новости:
28.01.2020
908
Кожна десята аварія на електромережах у Києві спричинена діяльністю будівельних, комунальних та інши...
27.01.2020
1044
У лютому минулого року енергоаудитори подали до бази Держенергоефективності лише 14 сертифікатів, а ...
27.01.2020
772
За підсумками 2019 року 46 житлових будинків Києва провели різні види капітального ремонту, скориста...
27.02.2020
1046
Вітрогенератор побудований з опорою на унікальну телескопічну технологію...
27.02.2020
427
Чому зареєструвати право власності після виплати іпотеки можна і без банківського представника...
27.02.2020
587
У Помпеях після реставрації відкрилися будинки часів виверження вулкана...