Де в Києві побудували будинки для постраждалих "Еліта-центру"?

Столична влада заявляє, що в Києві на вулиці Милославській вже побудовані будинки, де деякі постраждалі в афері «Еліта-Центру» отримають своє житло. А в провулку Платонівському і на вулиці Лук’янівській будівництво такого житла ведеться
1117 24.01.2020 в 08:04У КМДА запевнили, що триває робота з пошуку нових земельних ділянок

Столична влада заявляє, що в Києві на вулиці Милославській вже побудовані будинки, де деякі постраждалі в афері «Еліта-Центру» отримають своє житло. А в провулку Платонівському і на вулиці Лук’янівській будівництво такого житла ведеться.

Як повідомляє КиївВласть з посиланням на лист Київської міськдержадміністрації (КМДА) в Кабмін, із заявами про відшкодування вартості інвестицій в будівництво житла групою «Еліта-Центр» в КМДА звернулося 1530 осіб.

«Протягом 2010-2016 років між КМДА і 267 постраждалими були укладені договори про відступлення права вимоги та поновлення права потерпілого на отримання житла, згідно з якими 267 постраждалих вже отримали у власність житло. 1263 постраждалих ще необхідно забезпечити житлом», – сказано в листі.

За інформацією КМДА, майно і земельні ділянки, що належать групі будівельних компаній «Еліта-Центр», до сих пір знаходяться під арештом і на них накладено заборону на відчуження до завершення кримінальних справ і прийняття рішення суду.

Відшкодування вартості інвестицій постраждалих громадян відбувається за рахунок інвестиційних конкурсів. Як запевнили в КМДА, на сьогодні проведено інвестконкурси та укладені договори про будівництво житлових будинків з виділенням квартир для постраждалих від дій групи «Еліта-Центр» щодо земельних ділянок:

на перетині вулиць Здолбунівської та Тепловозної;

  • на вулиці Милославській;
  • в провулку Платонівському;
  • на вулиці Лук’янівській (між вулицею Глибочицькій),
  • на вулиці Оноре де Бальзака (вулиця Польова).

«На вулиці Милославської будинки побудовані, проводяться оздоблювальні роботи. По об’єктах в провулку Платонівському і на вулиці Лук’янівській (між вулицею Глибочицькій) ведеться будівництво. По ділянці на вулиці Оноре де Бальзака (вулиця Польова) проектна документація затверджена. Проводиться робота по отриманню дозвільних та погоджувальних документів на виконання будівельних робіт. Через соціальний конфлікт навколо будівництва на перетині вулиць Здолбунівської та Тепловозної проведення підготовчих і будівельних робіт неможливо», – повідомили в КМДА.

Також в столичній міськдержадміністрації розповіли, що сьогодні узгоджена реалізація інвестиційного проекту з будівництва житла для постраждалих від «Еліта-Центр» на земельних ділянках по вулиці Милославській (площею 0,48 га на Милославській, 1-г; а також площею 3,18 і 0 , 62 га). Мовляв, замовник будівництва житла для постраждалих від «Еліта-Центр» – КП «Київське інвестиційне агентство» – проводить роботу по їх об’єднанню в один проект і підготовці передпроектних пропозицій для винесення на інвестконкурс.

Крім цього, в КМДА запевнили, що триває робота з пошуку нових земельних ділянок, придатних для будівництва житла для постраждалих від афери «Еліта-Центр».

Цю інформацію столична влада відправила в Кабмін для виконання доручення Секретаріату Кабміну і розпорядження Кабміну 23.06.2010 № 1271-р, згідно з якими КМДА повинна звітувати про забезпечення житлом постраждалих від афери «Еліта-Центр» щоквартально.

Нагадаємо, Київська інвестиційно-будівельна компанія «Еліта-Центр» на початку 2000 років пропонувала громадянам на вигідних умовах інвестувати в будівництво житлових будинків в Києві. У пайовому будівництві взяли участь близько двох тисяч осіб. Будівництво деяких об’єктів було розпочато, але жодне з них не було доведено до кінця. Згодом з’ясувалося, що в реальності будівництво житла ніхто не вів, більш того були зафіксовані факти подвійного і потрійного продажу квартир в недобудованих будинках. За даними слідства, загальна сума, яку отримали шахраї від громадян, становить понад 400 млн гривень.

Читайте также о том, что в Генплан Киева включили уменьшение площадей промышленных зон. А также о том, что в КГГА рассказали, как и когда будут строить Большую кольцевую дорогу
Источник: 3m2
 
Интересные новости:
24.01.2020
1071
В столице станет меньше промзон и коммунально-складских территорий. Также планируется переделать про...
23.01.2020
763
Районні адміністрації мають уявлення про долю менш як 60 пам’ятників і меморіальних дошок, які...
23.01.2020
919
На улице Преображенской в Одессе установили отреставрированные двери, за которые горсовет заплатил о...
09.04.2020
6326
Стоит ли рассматривать покупку квартиры, как способ сохранения денег в кризис? На что стоит обратить...
09.04.2020
2694
В Киеве решают, кто будет достраивать ЖК «Флагман» и «Родинний затишок»...
09.04.2020
598
Правительство обязало почтальонов приность на дом украинцам пенсии и помогать платить за коммуналку ...