У КМДА прокоментували будівництво 9-поверхової будівлі на місці Центрального гастроному

У Департаменті містобудування та архітектури КМДА надали роз’яснення щодо реставрації будівлі Центрального гастроному на Хрещатику

2003 21.01.2020 в 08:29«Ні про яку 9-ти поверхівку не може й бути мови»

У Департаменті містобудування та архітектури КМДА надали роз’яснення щодо реставрації будівлі Центрального гастроному на Хрещатику.

Забудовник ТОВ «АБ Інвестиції та розвиток» після погодження Консультативною радою з питань охорони культурної спадщини при Департаменті охорони культурної спадщини надав передпроєктні пропозиції на архітектурно-містобудівну раду при Департаменті містобудування та архітектури. Тут вони були розглянуті та ухвалені для подальшого проєктування з урахуванням зауважень та рекомендацій, йдеться у повідомленні.

1 листопада 2019 року Департамент архітектури видав містобудівні умови та обмеження (Далі – МУО) відповідно до яких граничнодопустима висотність даної споруди становить 27 м. Оскільки дана ділянка проєктування знаходиться в межах історичного ареалу м. Києва, центральної планувальної зони м. Києва, в зоні регулювання забудови I категорії та наближена до охоронної архітектурної зони будівля потрапляє під відповідні обмеження.

Відповідно до МУО об’єкт підлягає реконструкції нежитлового будинку в глибині кварталу до 5 поверхів та реставрації частини нежитлового будинку, що є пам’яткою історії, архітектури та містобудування місцевого значення зі збереженням висотності.

Окрім того, в МУО зазначено, що «остаточно граничнодопустиму висоту та поверховість визначено проектною документацією згідно із вимогами державних будівельних норм, реставраційним завданням на розроблення науково-проектної документації, умов охоронного договору, за умови дотримання нормативних відстаней від оточуючих будівель і споруд, на підставі містобудівної документації, пам’яткоохоронного законодавства та за висновками технічного обстеження несучих конструкцій».

«Таким чином, ні про яку 9-ти поверхівку не може й бути мови», – зазначили в Департаменті містобудування та архітектури КМДА.


Читайте також про те, як тривають роботи з реконструкції Шулявського шляхопроводу.

 
Интересные новости:
20.01.2020
2336
Восени 2019 року в будинку на Софіївській, 1 почали споруджувати незаконну надбудову, але незабаром ...
20.01.2020
800
У КП «Київтеплоенерго» заявили, що повідомлення прокуратури Києва, щодо начебто розкрада...
20.01.2020
1234
В Киеве продолжается работа над обновлением двух пешеходных мостов: над проспектом Леся Курбаса и пр...
27.02.2020
1048
Вітрогенератор побудований з опорою на унікальну телескопічну технологію...
27.02.2020
428
Чому зареєструвати право власності після виплати іпотеки можна і без банківського представника...
27.02.2020
588
У Помпеях після реставрації відкрилися будинки часів виверження вулкана...