У «Київтеплоенерго» заявили, що не привласнювали майже 2 мільйони гривень

У КП «Київтеплоенерго» заявили, що повідомлення прокуратури Києва, щодо начебто розкрадання 1,7 млн грн, виділених на охорону об’єктів комунального підприємства не відповідає дійсності

795 20.01.2020 в 08:06За даними КП «Київтеплоенерго», факти спричинення фінансової шкоди не підтверджуються

У КП «Київтеплоенерго» заявили, що повідомлення прокуратури Києва, щодо начебто розкрадання 1,7 млн грн, виділених на охорону об’єктів комунального підприємства не відповідає дійсності.

«Київтеплоенерго» повідомляє, що послуги з охорони об’єктів надаються у повному обсязі у відповідності до укладеного з підрядною фірмою договором. Компанія готова надати в повному обсязі усі матеріали щодо виконання умов договору з надання охоронних послуг та документи, що свідчать про безпідставність звинувачень у розкраданні коштів посадовими особами.

Згідно з договором, укладеним між КП «Київтеплоенерго» та ПП «Регіональний охоронний союз», охоронна компанія здійснює фізичну охорону об’єктів СП «Київські теплові мережі», СП «Київські ТЕЦ», завод «Енергія», СП «Автотранспорт» та СП «Енергозбут». Необхідність охорони об’єктів зумовлена їх стратегічним значенням у життєзабезпеченні столиці. ПП «Регіональний охоронний союз» надає послуги в обсязі 117 охоронних постів, із них слідство вбачає порушення надання охоронних послуг лише за трьома адресами.

За даними КП «Київтеплоенерго», факти спричинення фінансової шкоди посадовою особою не підтверджуються. Перевірка надання охоронних послуг здійснюється щодня та документально підтверджена. Усі документи, які підтверджують повний обсяг надання послуг охоронною компанією, КП «Київтеплоенерго» готове надати слідству.

Щодо звинувачення посадової особи «Київтеплоенерго» про спричинення шкоди на суму 1,7 млн грн. Одним із аргументів досудового слідства є відсутність охорони ПП «Регіональний охоронний союз» за адресою проспект Науки, 47. Як зазначає слідство, за цією адресою знаходиться Інститут ядерних досліджень НАН України, охорону якого забезпечує Національна гвардія. Однак, слідством не врахований той факт, що за цією ж адресою, поряд із Інститутом ядерних досліджень, за огорожею, є районна котельня «Київтеплоенерго» «Голосієво», де цілодобово знаходиться охорона ПП «Регіональний охоронний союз» та штатні працівники СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго», які забезпечують безперервний цикл надання послуг.

За двома іншими адресами охоронних постів також виявлене викривлення фактів. В одному випадку охоронний пост був переміщений на іншу адресу, що не було враховано слідчими. А в іншому – через відсутність ухвали на проведення огляду приміщення охоронці не допустили працівників правоохоронних органів.

У зв’язку з виявленими внутрішньою перевіркою невідповідності викладених фактів, використаних у попередньому звинуваченні, КП «Київтеплоенерго» закликає правоохоронні органи ретельно та всебічно вивчити існуючі факти, врахувати їх у попередніх звинуваченнях.

Раніше стало відомо, що директора приватного підприємства та посадовця комунального підприємства «Київтеплоенерго» підозрюють в розкраданні понад 1,7 млн грн. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Читайте про те, що у Києві створили спеціальну комісію, яка оцінить шкоду здоров'ю, завдану через прориви тепломагістралей.  А також про те, що киянам перерахують суми за опалення та гарячу воду


 
Интересные новости:
20.01.2020
1228
В Киеве продолжается работа над обновлением двух пешеходных мостов: над проспектом Леся Курбаса и пр...
20.01.2020
1008
Департамент містобудування і архітектури КМДА оприлюднив скан-копії містобудівних умов та обмежень, ...
21.02.2020
2438
У березні почнуть підготовку до будівництва тунелів метро на Виноградар...
21.02.2020
792
Кабінет міністрів України прийняв постанову про соціальне житло. Що зміниться?...
21.02.2020
968
Сміттєві баки нового покоління вже привернули увагу за межами Німеччини...