Неочікувано: будівля Центрального гастроному у Києві після реконструкції може стати дев’ятиповерховою

Департамент містобудування і архітектури КМДА оприлюднив скан-копії містобудівних умов та обмежень, видані восени минулого року. Серед них є і документ, виданий для проєктування реконструкції Центрального гастроному на Хрещатику. Згідно з документом, висота частини будівлі колишнього Центрального гастроному на розі Хрещатика і Богдана Хмельницького, яка підлягає реконструкції – 27 м

1085 20.01.2020 в 08:49
Висота частини будівлі колишнього ЦГ може стати 27 м

Департамент містобудування і архітектури КМДА оприлюднив скан-копії містобудівних умов та обмежень, видані восени минулого року. Серед них є і документ, виданий для проєктування реконструкції Центрального гастроному на Хрещатику.

Згідно з документом, висота частини будівлі колишнього Центрального гастроному на розі Хрещатика і Богдана Хмельницького, яка підлягає реконструкції – 27 метрів (приблизна висота дев’ятиповерхового будинку), пише Хмарочос.

Будинок Центрального гастроному дуже постраждав після пожежі 2017 року.

Восени 2019 року КМДА відмовила в реставрації Центрального гастроному. Проєкт реставрації мав зберегти триповерхову висотність будинку.

В історичному будинку на вул. Хрещатик, 40/1 жив художник Михайло Врубель, автор розпису у Кирилівській церкві та Володимирському соборі, а також гетьман Павло Скоропадський. Будинок був частиною вцілілого після Другої світової кварталу на Хрещатику. У радянський час тут розташувався «Центральний гастроном», який був закритий на початку 2000-х років. До пожежі споруда тривалий час стояла завішена банерною тканиною.

Читайте також про те, що для Подільсько-Воскресенського мосту привезли сталеві троси. А також про те,  як Києву в майбутньому уникнути проривів на теплотрасах. 

 
Интересные новости:
16.01.2020
633
Що не так із захистом прав споживачів в енергетиці та ЖКГ...
09.04.2020
6333
Стоит ли рассматривать покупку квартиры, как способ сохранения денег в кризис? На что стоит обратить...
09.04.2020
2697
В Киеве решают, кто будет достраивать ЖК «Флагман» и «Родинний затишок»...
09.04.2020
600
Правительство обязало почтальонов приность на дом украинцам пенсии и помогать платить за коммуналку ...