Яким буде пункт пропуску "Краковець" - візуалізація проекту (ФОТО)

У 2020 році на Львівщині планують реконструювати пункт пропуску «Краковець». Візуалізацію змін опублікував радник голови «Укравтодору» Юрій Голик
871 26.12.2019 в 08:19
Пропускний пункт відремонтують за рахунок кредиту, наданого Польщею

У 2020 році на Львівщині планують реконструювати пункт пропуску «Краковець». Візуалізацію змін опублікував радник голови «Укравтодору» Юрій Голик.

Пункт пропуску ремонтуватимуть за кредит від Польщі, який передбачає реконструкцію одразу трьох пунктів пропуску на Львівщині. У спецфонді на ці роботи у 2020 році заклали 98 млн грн. На Краковець запланували витратити 7 млн євро. За ці кошти тут має з’явитися ділянка для легкового автотранспорту та автобусів, павільйони для оформлення легкових авто, туалети та магазини. Також у цьому пункті пропуску планують облаштувати червоний та зелений коридори для легкових авто.


Після реконструкції на пункті пропуску очікують пропускати за добу до трьох тисяч автівок. В’їзд у зону паспортного та митного контролю виконуватимуть через світлофори, а виїзд – через шлагбауми.

У межах реконструкції пункти пропуску обладнають відеокамерами та швидкісними каналами зв’язку. Крім цього, учора на Краковці запустили сканувальну систему для вантажівок, що має пришвидшити їх розмитнення, а наступного року тут планують запустити електронну чергу для перетину кордону.

Читайте також про те, що на будівництво євроколії зі Скнилова до Мостиськ потрібен майже 1 млрд грн. А також про те, що Європейські банки виділять більше 150 млн євро на підвищення безпеки автомобільних доріг в Україні.
Источник: tvoemisto
 
Интересные новости:
26.12.2019
908
У грудні 2019 року Міністерство оприлюднило оновлений проєкт Закону України «Про внесення змін...
26.12.2019
845
Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект «Про ратифікацію фінансової угоди...
26.12.2019
1191
Проект нового Генплану столична влада планує доопрацювати згідно із зауваженнями та пропозиціями, що...
02.06.2020
350
Послуга перевезення вантажів за розкладом руху маршрутних поїздів не впливають на строки достав...