У Північній Кореї відбулася церемонія відкриття нового міста, яке влада назвала «зразком сучасної цивілізації» (ФОТО, ВІДЕО)

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин взяв участь у церемонії відкриття нового міста Самчжійон, який влада КНДР назвала «зразком сучасної цивілізації»

1520 05.12.2019 в 08:18У новому місті побудовані нові багатоквартирні будинки, гірськолижна траса, стадіон

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин взяв участь у церемонії відкриття нового міста Самчжійон, який влада КНДР назвала «зразком сучасної цивілізації». Про це повідомляє «Ліга. Новости» із посиланням на BBC.

Місто будувала дивізія військових будівельників. Відзначається, що є також докази використання примусової праці.

Північнокорейське Центральне телеграфне агентство повідомило, що Самчжійон (місто близько 2-3 км в діаметрі) здатне вмістити 4000 сімей, там побудовані нові багатоквартирні будинки, гірськолижна траса, стадіон.

За словами кореспондента NK News Коліна Звірко, для КНДР місто дійсно зразково-показове.

"Тут є красиві, чисті фасади, цікаво спроектовані будівлі, що не властиво для інших північнокорейських міст, - розповів він BBC. - Турист не наштовхнеться тут на недоглянуті окраїнні райони, які можна побачити у Пхеньяні та інших містах".Повідомляється, що Кім Чен Ин приїжджав у Самчжійон два роки тому і оголосив про початок великого будівельного проекту. На цьому місці вже було місто - деякі будівлі перебудували, деякі знесли і на їх місці поставили нові.

Невідомо, чи живе хто-небудь вже в Самчжійоні. Раніше в ньому були жителі, але точна їх кількість невідома. Сума, витрачена на будівництво, також невідома.Північнокорейська влада представили країні це місто як модель, яку повинні наслідувати інші населені пункти.

Символічне значення проекту полягає в тому, що місто знаходиться поблизу гори Пектусан, яка у Північній Кореї вважається священною.


Чтайте також про те, що у Китаї створили парк відпочинку прямо на даху ТЦ. А також про те, що у Японії збудують 70-поверховий хмарочос із дерева 
Интересные новости:
04.12.2019
1660
Сайт «Teplo.org» відображає технічні характеристики столичних будинків та інформацію про...
04.12.2019
2023
Голландская компания со шведскими корнями IKEA вновь изменила планы по запуску первого магазина в Ки...
04.12.2019
1416
На засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Було прийняте рішення рекоме...
03.12.2020
787
В Киеве уже монтируют новогоднюю елку. В этом году звезду на верхушке заменили шляпой...