Кияни тепер можуть перевірити свої будинки на енергоефективність

Сайт «Teplo.org» відображає технічні характеристики столичних будинків та інформацію про споживання теплової енергії в опалювальні періоди

1659 04.12.2019 в 08:34Інформація на сайті дає можливість киянам порівняти сплату за централізоване опалення у різних будинках

Завдяки програмі «Бюджет участі», створено корисний сервіс для киян - тепер працює сайт «Teplo.org», на якому відображаються технічні характеристики столичних будинків та інформація про споживання теплової енергії в опалювальні періоди.

Також показано, які результати по платежах мають будинки, де вже впровадили енергозберігаючі програмами та будинків, у яких тільки готуються економити тепло та енергію.

Така інформація дає можливість киянам порівняти сплату за централізоване опалення, що, на думку розробників сервісу, може стати поштовхом до прийняття будинковою громадою рішення взяти участь у програмах з енергозбереження - урядовій програмі «Теплі кредити» або популярній у киян програмі «70 на 30».

На сайті є безліч порад: як економити енергію в квартирі, як взяти кредит на енергомодернізацію, які документи підготувати. За допомогою сайту також можна контролювати щомісячні нарахування за тепло у будинку.

Читайте також про те, що у Києві запустили реєстр зелених зон столиці


Источник: vechirniy
 
Интересные новости:
04.12.2019
2023
Голландская компания со шведскими корнями IKEA вновь изменила планы по запуску первого магазина в Ки...
04.12.2019
1416
На засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Було прийняте рішення рекоме...
03.12.2019
2100
У Львові розпочали реконструкцію арт-центру Jam Factory та оприлюднили оновлену візуалізацію будівлі...
03.12.2020
780
В Киеве уже монтируют новогоднюю елку. В этом году звезду на верхушке заменили шляпой...