У Раді підготували законопроект щодо зміни системи оцінки квартир

На засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Було прийняте рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти в цілому законопроект № 2047-д, що стосується, зокрема, системи оцінки квартир

1266 04.12.2019 в 08:20Мета законопроекту - дати можливість громадянам самостійно оцінювати власне майно

На засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Було прийняте рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти в цілому законопроект № 2047-д, що стосується, зокрема, системи оцінки квартир.

До тексту законопроекту до другого читання народні депутати подали 997 поправок. Співголова робочої групи народний депутат Мар’ян Заблоцький закликав парламентаріїв не зловживати своїми можливостями та не затягувати обговорення на комітеті.

Перший заступник голови Комітету Ярослав Железняк повідомив, що робоча група врахувала майже половину поданих поправок.

«Мета законопроекту - дати можливість громадянам самостійно оцінювати власне майно на основі автоматичної оцінки бази ФДМУ. Законопроект зупиняє діяльність так званих „електронних майданчиків“, штучно створених для передачі даних про оцінку в базу ФДМУ», - йдеться в повідомленні.

У текст законопроекту до другого читання народні депутати подали 997 поправок. Робоча група врахувала майже половину з них. Зокрема, були внесені зміни в процес самостійного внесення даних для оцінки в базу Фонду держмайна. Так, введені користувачем дані про нерухомість необхідно буде підтвердити офіційними документами. Перелік цих даних буде затверджений ФДМУ.

Нагадаємо, що з цим законопроектом був пов'язаний скандал, під час якого кількох депутатів збиралися перевіряти на поліграфі.


 
Интересные новости:
04.12.2019
842
Kyiv Boryspil Express - один из самых успешных железнодорожных проектов Украины. Только за первый го...
03.12.2019
1830
У Львові розпочали реконструкцію арт-центру Jam Factory та оприлюднили оновлену візуалізацію будівлі...
03.12.2019
1165
Премьер-министр Алексей Гончарук анонсировал некий законопроект по ценам на коммуналку, который могу...
01.06.2020
883
Инвесторы банка “Аркада” вышли на митинг с требованием возобновить строительство жилых к...
01.06.2020
702
Мер Києва Віталій Кличко пропонує продовжити Святошинсько-Броварську лінію столичного метрополі...