«Дах у жахливому стані, пліснява на стелі»: як рятуватимуть столичний кінотеатр «Київ»

Будівля столичного кінотеатру «Київ» наразі перебуває у непридатному до використання за призначенням стані, комісія буде вирішувати, що робити з будівлею

1078 21.11.2019 в 08:45Громадськість запрошують взяти участі в обговоренні долі кінотеатру

Будівля столичного кінотеатру «Київ» наразі перебуває у непридатному до використання за призначенням стані. Такі результати надано Науково-дослідним інститутом інноваційного будівництва Української академії наук на замовлення нинішнього орендаря – ТОВ «Сінема-Центр». З огляду на це, найближчим часом планується провести виїзне засідання Комісії з питань власності у приміщенні самого кінотеатру, де обговорити подальші дії з порятунку будівлі – повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«Як показало обстеження кінотеатру «Київ», його приміщення нищівно експлуатувалось роками, сюди не вкладалось жодної копійки, а відвідувачі щодня опинялись у небезпеці. Дах у жахливому стані, пліснява на стелі, пожежні виходи замуровані, а у підвалі руйнуються несучі конструкції. Старий орендар не допускав представників міських служб до огляду всіх приміщень. Це стало можливим тільки після того, як орендар звільнив будівлю кінотеатру. Ми хочемо, щоб кінотеатр якомога швидше знов прийняв відвідувачів та проводив кінофестивалі, тому чекаємо депутатів-членів комісії та засоби масової інформації прийти на обговорення подальших дій щодо приведення кінотеатру до належного стану», – повідомив директор КП «Київкінофільм» Денис Хомич.

Зокрема, за результатами обстеження Науково-дослідного інституту інноваційного будівництва Української академії наук (ПУАННДІ Інбуд), у будівлі відсутні системи димовидалення, мовного оповіщення про пожежу, автоматизації систем протипожежного захисту, блискавкозахист. У неробочому стані перебувають системи внутрішнього протипожежного водопостачання, система автоматичної пожежної сигналізації. Металеві конструкції не забезпечують клас вогнестійкості R60, евакуаційні виходи не відповідають нормам експлуатації людей при пожежі, в об’ємі сходової клітини на вихід зовні влаштовано приміщення.

Читайте також про те, що Держархбудінспекція зупинила будівництво ЖК у центрі столиці, А також про те, що Київрада зупинила скандальне будівництво на Печерську.


 
Интересные новости:
21.11.2019
2355
В Киеве продолжается реконструкция трамвайной линии по улице Алматинской по технологии «бархат...
21.11.2019
843
Щоб позбутися маршруток на міських маршрутах столиці, Києву знадобиться від 5 до 10 років, вважає ра...
20.11.2019
9677
Правительство планирует обеспечить снижение цены - в первом квартале 2020 цена на газ будет меньше, ...
09.04.2020
6344
Стоит ли рассматривать покупку квартиры, как способ сохранения денег в кризис? На что стоит обратить...
09.04.2020
2698
В Киеве решают, кто будет достраивать ЖК «Флагман» и «Родинний затишок»...
09.04.2020
601
Правительство обязало почтальонов приность на дом украинцам пенсии и помогать платить за коммуналку ...