Кабмін призначив Олену Шуляк представником Уряду у Верховній Раді

Кабінет Міністрів України призначив представницею Уряду в Верховній Раді України народного депутата України Олену Шуляк

1815 18.11.2019 в 08:18«Все, що задумали з вами в майбутньому - обов’язково реалізуємо»

Кабінет Міністрів України призначив представницею Уряду в Верховній Раді України народного депутата України Олену Шуляк. Про це повідомив Урядовий портал.

«Співпраця Парламенту та Уряду є критично важливою умовою для ефективних та якісних змін у країні. Наша задача – пояснювати важливість та позитивні наслідки пропонованих нами змін, аби народні депутати, маючи усю необхідну інформацію, могли донести її до своїх виборців та підтримати ініціативи Кабінету Міністрів під час голосування на пленарних засіданнях. Пані Олена за час роботи у ВР вже продемонструвала чудові результати у цьому напрямку. Переконаний, що наша співпраця буде вельми ефективною та матиме конкретні результати», – запевнив Олексій Гончарук.

Олена Шуляк є заступником голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. До цього обіймала посади члена Правління, керівника сектору «Будівництво» BRDO, генерального директора ТОВ «Мідланд Девелопмент Україна» та низку інших посад у бізнес-сегменті.

Крім цього, Олена Шуляк на громадських засадах обіймала посаду віце-президента Спілки українських підприємців СУП та віце-президента Young Presidents' Organization.

«Дуже відповідально і приємно! Дякую всім за підтримку і обіцяю, що не підведу. Всі ініціативи, які розпочала - доведу до логічного завершення. Все, що задумали з вами в майбутньому - обов’язково реалізуємо (в тому числі, захистимо інвесторів житлової нерухомості)!» – написаа Олена Шуляк на своїй сторінці і Facebook.

Читайте інтерв'ю Олени Шуляк про "турборежим", у якому працюэ Верховна Рада.  А також виступ нардепа на Форумі учаників ринку нерухомості у Києві.


 
Интересные новости:
18.11.2019
3118
На заседании Киевсовета депутаты 59 голосами утвердили городскую целевую программу развития транспор...
18.11.2019
5982
Советник премьер-министра Юрий Голик показал фотографии со строительства бетонной дороги – уча...
18.11.2019
1304
Кабінет міністрів України має намір провести зміни у керівництві «Укрзалізниці» через ко...
05.08.2020
505
Залучення фахівців з супроводу проєктів дозволить розширити практику термомодернізації багатоповерхі...
05.08.2020
363
С 5 по 16 августа будет закрыт доступ к госреестру юрлиц и физлиц-предпринимателей. Если срочно нужн...
05.08.2020
449
 Олександра Дудченко призначено заступником Міністра розвитку громад та територій з питань цифр...