Кабмін призначив Олену Шуляк представником Уряду у Верховній Раді

Кабінет Міністрів України призначив представницею Уряду в Верховній Раді України народного депутата України Олену Шуляк

1005 18.11.2019 в 08:18«Все, що задумали з вами в майбутньому - обов’язково реалізуємо»

Кабінет Міністрів України призначив представницею Уряду в Верховній Раді України народного депутата України Олену Шуляк. Про це повідомив Урядовий портал.

«Співпраця Парламенту та Уряду є критично важливою умовою для ефективних та якісних змін у країні. Наша задача – пояснювати важливість та позитивні наслідки пропонованих нами змін, аби народні депутати, маючи усю необхідну інформацію, могли донести її до своїх виборців та підтримати ініціативи Кабінету Міністрів під час голосування на пленарних засіданнях. Пані Олена за час роботи у ВР вже продемонструвала чудові результати у цьому напрямку. Переконаний, що наша співпраця буде вельми ефективною та матиме конкретні результати», – запевнив Олексій Гончарук.

Олена Шуляк є заступником голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. До цього обіймала посади члена Правління, керівника сектору «Будівництво» BRDO, генерального директора ТОВ «Мідланд Девелопмент Україна» та низку інших посад у бізнес-сегменті.

Крім цього, Олена Шуляк на громадських засадах обіймала посаду віце-президента Спілки українських підприємців СУП та віце-президента Young Presidents' Organization.

«Дуже відповідально і приємно! Дякую всім за підтримку і обіцяю, що не підведу. Всі ініціативи, які розпочала - доведу до логічного завершення. Все, що задумали з вами в майбутньому - обов’язково реалізуємо (в тому числі, захистимо інвесторів житлової нерухомості)!» – написаа Олена Шуляк на своїй сторінці і Facebook.

Читайте інтерв'ю Олени Шуляк про "турборежим", у якому працюэ Верховна Рада.  А також виступ нардепа на Форумі учаників ринку нерухомості у Києві.


 
Интересные новости:
18.11.2019
2274
На заседании Киевсовета депутаты 59 голосами утвердили городскую целевую программу развития транспор...
18.11.2019
4938
Советник премьер-министра Юрий Голик показал фотографии со строительства бетонной дороги – уча...
18.11.2019
597
Кабінет міністрів України має намір провести зміни у керівництві «Укрзалізниці» через ко...
06.12.2019
443
Урядом прийнято рішення про реалізацію пілотного проєкту щодо допуску приватних локомотивів до робот...
06.12.2019
524
В начале октября Верховная Рада приняла закон о нормировании в строительстве. Его цель - либерализов...
06.12.2019
733
В следующем году на финансирование дорожной отрасли планируется выделить 75 млрд грн. О рекордном об...