Президент Зеленський повернув до Ради закон «Про верифікацію та моніторинг державних виплат»

Проект цього закону №1231 спрямований на законодавче врегулювання основних правових та організаційних засад здійснення верифікації державних виплат в Україні

1455 11.11.2019 в 07:47Закон регулює основні питання збору, обробки та аналізу інформації, яка отримана від суб'єктів надання інформації

Президент Володимир Зеленський повернув до парламенту з пропозиціями закон "Про верифікацію та моніторинг державних виплат", про це повідомила пресслужба Верховної Ради.

На сайті Верховної Ради зазначено, що 7 листопада документ повернули з пропозиціями Президента.

Наразі пропозиції президента Володимира Зеленського щодо закону "Про верифікацію та моніторинг державних виплат" ще не опубліковані.

Додамо, що проект цього закону №1231 спрямований на законодавче врегулювання основних правових та організаційних засад здійснення верифікації державних виплат в Україні.

Відзначається, що метою закону є підвищення адресності державних виплат, а також сприяння розвитку системи соціального забезпечення.

Законом пропонується ввести верифікацію держвиплат, а саме, пенсій, пільг, допомог, стипендій, субсидій, а також інших виплат, які здійснюються за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування.

Також даний закон регулює основні питання збору, обробки та аналізу інформації, яка отримана від суб'єктів надання інформації.

Планувалося, що здійснюватися верифікація державних виплат буде в інформаційно-аналітичній платформі шляхом застосування комплексу заходів щодо збору, проведення аналізу, а також порівняно параметрів інформації.


Читайте також про те, що борги населення за газ, опалення та водопостачання продовжують зменшуватися. А також про те, що у наступному році отримати субсидію отримати буде складніше.


 
Интересные новости:
11.11.2019
98657
Украинцы в ноябре получат платежки за коммунальные услуги с суммами без учета льгот и субсидий. Об э...
11.11.2019
1859
Кількість сімей у Києві, які в жовтні отримали субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, скорот...
08.11.2019
1705
На фасаді будівлі на вулиці Ярославській, 11 на Подолі з'явився мурал #iBelong, створений Aгентства ...
06.12.2019
486
Енергоефективність житлового сектору тісно пов'язана зі створенням ОСББ: державний Фонд енергоефекти...
06.12.2019
550
Міністерство соціальної політики звітувало про планову виплату пільг та субсидій на житлово-комуналь...
05.12.2019
1465
У Новому Роздолі, що на Львівщині, знесли кінотеатр 1985 року, на фасаді якого була мозаїка авторств...