У Києві розпочав роботу Фестиваль архітектури і будівництва

29 жовтня у Міжнародному виставковому центрі у Києві розпочав свою роботу Фестиваль архітектури і будівництва. Новий формат Форуму - багатопрофільний бізнес–простір з супернасиченою діловою програмою для фахової спільноти
1882 30.10.2019 в 08:13Відмінна риса Форуму -  нон-стоп бізнес-програма на декількох локаціях паралельно 

29 жовтня у Міжнародному виставковому центрі у Києві розпочав свою роботу Фестиваль архітектури і будівництва, організатором якого виступає Київський міжнародний контрактовий ярмарок спільно з Будівельною палатою України.

Організатори Фестивалю цілеспрямовано працюють над створенням нового для України формату – бізнес-простору для професійного спілкування фахівців будівельної галузі, у рамках якого поєднуються традиційний виставковий майданчик із супернасиченою програмою професійних та ділових заходів.

Одразу після відкриття Форуму розпочав роботу Круглий стіл «Як прискорити вирішення важливої містобудівної та соціально-економічної проблеми: реконструкції житла масових серій», учасники якого обговорили практичні аспекти реалізації проблеми, що вже більше 20 років не вдається зрушити з місця – реконструкцію застарілого житла.

У роботі Круглого столу взяли участь президент Будівельної палати Петро Шилюк, заступник міністра розвитку громад та територій Юліан Чаплінський, віце-президент Конфедерації будівельників України Олександр Ротов, Президент Всеукраїнської Спілки виробників будівельних матеріалів Іван Салій, представники Асоціації міст України та Національної спілки архітекторів України, представники місцевих органів влади, профільних громадських об’єднань, будівельного бізнесу, студенти.

У рамках Круглого столу представники професійної спільноти та влади обговорили практичні рекомендацій щодо прискорення прийняття нової редакції закону «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду». А також подальшу розробку відповідних загальнодержавної та місцевих програм, у яких має бути закладена правова основа для вирішення нагальної проблеми реконструкції застарілого житлового фонду – завдяки взаємодії держави, місцевої влади, інвесторів, забудовників та власників застарілого житла.

А в той час, коли у конференц-залі відбувалося обговорення законопроекту, на відкритих майданчиках посеред виставкого простору йшла насичена ділова програма.

У рамках Марафону проектів, що тривав нон-стоп весь виставковий день, спікери, серед яких – відомі архітектори, представники архітектурних об’єднань, керівники бізнес-структур, презентували близько 15 різноманітних цікавих, гучних та соціально значимих українських архітектурних проектів, кожен з яких викликав неабияку зацікавленість у відвідувачів Форуму.

Поруч, на майданчику Active house, який також зібрав значну активну аудиторію, йшли презентації, семінари, майстер-класи та обговорення найпередовіших інноваційних технологій у сфері енергозбереження та використання альтернативної енергетики.

Попереду ще два дні роботи Форуму та багато цікавого для всіх представників професійної архітектурно-будівельної спільноти, зокрема - URBAN LAB , Міжнародна лабораторія урбаністики, у роботі якої візьмуть участь провідні українські за запрошені зарубіжні архітектори, проектувальники, забудовники та спеціалісти з містобудування.

Нагадаємо, Фестиваль архітектури і будівництва можна відвідати до 31 жовтня. Більш детальну інформацію дивіться ТУТ

Джерело: Build Portal
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

 
Интересные новости:
29.10.2019
1846
Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов запропонував до...
29.10.2019
4714
Президент Володимир Зеленський підписав указ про передачу Фонду державного майна, для подальшої прив...
29.10.2019
2267
З 29 жовтня 2019 року набуде чинності закон, який вносить зміни до закону України «Про публічн...
05.06.2020
862
Здешевлення потребуватиме рефінансування НБУ чи компенсацій з бюджету...
05.06.2020
833
Президент заявил о важности учетной ставки Нацбанка...
05.06.2020
1347
Будівництво і ремонт доріг: Рада ухвалила в цілому законопроєкт №3510 "Про внесення змін до Бюд...