РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.662 EUR: 48.324
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.662
EUR 40.000 41.000 48.324
USD 41.400 41.831 41.662
EUR 48.300 49.000 48.324
Новость

Президент передав на приватизацію п'ять перших держпідприємств

Президент Володимир Зеленський підписав указ про передачу Фонду державного майна, для подальшої приватизації, справи перших п’яти підприємств - готелю «Дніпро», ДП «Чайка», «Центрсервіс», «Технобуд» та «Українські телекомунікаційні мережі»
5427
29 октября 2019 г.


Обрали перші п’ять об'єктів, які повністю готові

Президент Володимир Зеленський підписав указ про передачу Фонду державного майна, для подальшої приватизації, справи перших п’яти підприємств - готелю «Дніпро», ДП «Чайка», «Центрсервіс», «Технобуд» та «Українські телекомунікаційні мережі». Про це, під час прес-брифінгу, повідомила заступниця голови Офісу президента Юлія Ковалів.

«Сьогодні підписано указ президента, який передає перші комерційні підприємства, які перебували в управлінні Державного управління справами Фонду держмайна на приватизацію», - прокоментувала Ковалів.

При цьому вона зазначила, що «Центрсервіс», по суті, є комерційною нерухомістю, а «Технобуд» і «Українські телекомунікаційні мережі» переважно здавали нерухомість в оренду.

Зазначається, що держпідприємства відібрали після інвентаризації.

«Ми обрали перші п’ять, які повністю готові, щодо яких у нас немає заборон, судів та інших юридичних обмежень на приватизацію», - зазначила Ковалів.

За її словами, наступним кроком стане передача в Фонд держмайна ще дев’яти об’єктів.

«Наразі щодо них триває інвентаризація та підготовча робота, щодо деяких ми відстоюємо в судах інтереси держави», - уточнила заступниця голови Офісу президента, уточнивши, що мова йде, про готель «Україна», комплекси «Конча-Заспа» та «Пуща-Водиця».

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла закон, що дозволяє приватизацію тисяч об'єктів. Читайте також про те, що Верховна Рада ухвалила Закон про оренду державного майна.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 октября 2019 г.
3541
З 29 жовтня 2019 року набуде чинності закон, який вносить зміни до закону України «Про публічн...
29 октября 2019 г.
7623
Печально известный жилой комплекс “Днепровские башни” на столичном проспекте Генерала Ва...
29 октября 2019 г.
1828
Президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе вважає за потрібне великим містам Украї...
16 июня 2025 г.
2765
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2549
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3005
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Сегодня
6948
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
25 июня 2025 г.
8777
Було реконструйовано мозаїки з понад 85 тисяч фрагментів плитки Nolla, вазони ручної роботи, перголи...
24 июня 2025 г.
4466
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
19 июня 2025 г.
2851
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
452
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3063
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!