Європейський інвестиційний банк допоможе оновити склад приміських електричок у двох областях

Для Дніпропетровської та Запорізької областей планують закупити нові електрички, а також оптимізувати там маршрути руху приміських пасажирських поїздів

1496 15.10.2019 в 07:57Потрібні системні зміни в організації пасажирських перевезень

Заступник міністра інфраструктури Олександра Клітін повідомила про те, що для Дніпропетровської та Запорізької областей планують закупити нові електрички, а також провести у цих областях оптимізацію маршрутів приміських електропоїздів.

Замміністра повідомила, що на минулому тижні відбулося обговорення цих питань представниками міністерства та Європейського інвестиційного банку.

"Проведена зустріч з представниками Європейського інвестиційного банку щодо впровадження пілотного проекту приміських залізничних перевезень в Дніпропетровській і Запорізькій областях: планується закупівля нових електричок і оптимізація маршрутів. Уже аналізуємо перші розрахунки", - заявила чиновниця.

У липні цього року стало відомо, що ЄІБ готовий надати фінансування в обсязі 110 млн євро на покупку 8 нових електричок.

"Для того, щоб інвестиції носили стабільний характер, повинні бути технічні зміни", - заявив тоді провідний економіст Європейського інвестиційного банку Пірс Вікер.

У свою чергу, в "Укрзалізниці" зазначили, що проект з ЄІБ передбачає не тільки оновлення рухомого складу, а й системні зміни в організації пасажирських перевезень.

Раніше ми писали про те, що 90% приміських поїздів потребують термінового оновлення. А у цьомц місяці прем’єр-міністр Гончарук заявив, що "Укралізниця" виснажена більш як на 90%.

 
Интересные новости:
15.10.2019
2196
В день Защитника Украины в Харькове открыли монумент с надписью «Герої не вмирають!», по...
15.10.2019
50128
В правилах начисления субсидий ничего не изменилось: категории тех, кто имеет право обратиться за су...
11.10.2019
2624
Львівська міська рада ліквідувала 23 львівські комунальні підприємства (ЖЕКи), які обслуговували буд...
01.06.2020
824
Инвесторы банка “Аркада” вышли на митинг с требованием возобновить строительство жилых к...
01.06.2020
665
Мер Києва Віталій Кличко пропонує продовжити Святошинсько-Броварську лінію столичного метрополі...