У Львівській області з’явився англомовний вказівник, що спантеличить будь-якого англійця

Біля міста Сколе у Львівські області коштом Львівської обладміністрації встановили вказівник з безглуздим англійським текстом. Держслужбовці пояснили, що користувались Google-перекладачем

1025 19.09.2019 в 08:23«Трошки не так-то вийшло»

Біля міста Сколе у Львівські області встановили туристичний вказівник про члена ОУН Івана Бутковського з беззмістовним перекладом на англійську.

Наприклад, замість «повітового провідника» там написали «Air condition». слово «боїв» переклали як «boy», «січового стрілецтва» — як «sich looking for a luck», а «братів» стали «brathers».

Його встановили в рамках проекту Наша історія, яка вже другий рік реалізується у Львівській області, повідомляє Zahid.net. Установка знаків обійшлася в 581 тис. грн і за них вже заплатили — про це можна дізнатися зі сторінки тендера на ProZorro.
Журналісти з’ясували, що перед установкою ці вказівники повинні були проінспектувати як мінімум 7 чиновників.

«Перекладом займалися через Google, через все, що можна, і так вийшло. Зараз фахівці займаються більш коректним перекладом, і в найкоротші терміни ці помилки усунемо.
Зрозумійте, текст складний, унікальний, і трошки не так-то вийшло… У нас департамент культури, а не міжнародних відносин, де все зобов’язані знати англійську", — розповідає заступник директора ТзОВ «Дорожні знаки» Ігор Прокоса.

Мирослава Туркало, директор департаменту культура ЛОДА, заявила, що її колеги могли не звернути увагу на помилки. Також вона повідомила, що менш, ніж за тиждень, ці вказівники будуть перероблені коштом підрядника.

Виявилося, що, крім проблем із перекладом, працівники департаменту культури ЛОДА весь тендер провели з порушенням закону «Про державні закупівлі». Фахівці Центру громадського моніторингу та досліджень ще в липні зверталися в Держаудитслужбу з вимогою скасувати закупівлю.


Читайте також про те, у скільки обійшовся Харкову найбільш резонансний фонтан року. А також про те, що у Львові реалізують деконструктивістський проект офісного центру.

Источник: zaxid
Интересные новости:
19.09.2019
594
Міністр соціальної політики Юлія Соколовська стверджує, що скорочення витрат на житлові субсидії не ...
19.09.2019
717
В проекте государственного бюджета на 2020 год Кабмин предлагает Верховной Раде предусмотреть 164,3 ...
19.09.2019
996
18 вересня з усієї України на протестну пішу ходу до Києва з’їхалися ошукані інвестори недобуд...
17.10.2019
973
Виконком Одеської міськради прийняв рішення скасувати централізовану подачу гарячої води в місті...
17.10.2019
681
НАК Нафтогаз України знизив у жовтні ціну на природний газ для потреб населення та інших споживачів,...
17.10.2019
633
Голова Укрзалізниці Євген Кравцов проїхався експресом Бориспіль-Київ та повідомив про те, що невдовз...