«Снєжка-Україна» реконструює й розширює виробничий цех з виготовлення фарб

20 років на українському ринку працює ТзОВ «Снєжка-Україна», виготовляючи за європейськими стандартами сучасні високоякісні фарби й інші продукти для опорядження інтер'єрів й фасадів, виробів для захисту й декорування деревини ТМ Śnieżka

524 18.09.2019 в 03:59«Снєжка-Україна» реконструює й розширює виробничий цех

Інтенсивний розвиток інформаційних технологій, активне конкурентне середовище, тенденції міжнародної економічної глобалізації, швидкі й динамічні зміни в соціально-економічній системі – усі ці фактори сьогодні особливо впливають на шляхи визначення стратегії розвитку будь-якого підприємства. Зважаючи на ці аспекти, компанія «Снєжка-Україна» за два десятиліття діяльності на українському ринку лакофарбових матеріалів спрямовує свої дії на осучаснення й модернізацію виробничих процесів, технологічне удосконалення виробничих ліній та розширення й розбудову структурних підрозділів виробництва.

Восени 2019 року підприємство розпочало реконструктивні роботи й розбудову нових приміщень цеху з виробництва водоемульсійних фарб. Розширення цеху здійснюється для того, щоб у перспективі виокремити виробничі ділянки для випуску різних за видом продукції й вивільнити додаткові площі приміщення для складів сировини й упаковок. Крім цього, реконструкція приміщення дозволить поліпшити умови праці для персоналу, зробити їх комфортнішими. Водночас у майбутньому планується поступово оновлювати й осучаснювати технологічне обладнання, відповідно до виробничих потреб. Загальна площа будівництва нових приміщень – 2700 м². Здача в експлуатацію реконструйованого приміщення планується 2020 року.

Напередодні початку будівельно-монтажних робіт земельна ділянка, на якій споруджуватиметься добудова цеху з водоемульсійних фарб, за добрим християнським звичаєм, була освячена душпастирями – отцем Степаном Кобасярем й ксьондзом Мереком Нєдзвєцьким. Процес благословення площі під забудову відбулося за участі керівництва й колективу підприємства «Снєжка-Україна», представників будівельної компанії, що зводитиме й модифіковуватиме виробничі площі, народного депутата України Павла Бакунця й виконуючої обов'язки голови Яворівської міської ради Ольги Созанської.

Звершуючи чин освячення отець Степан сказав: «Кожна справа, котру починаємо з Божого благословення, хоч би які були труднощі, Господь дозволить довершити благі наміри до кінця. Бажаю, щоб з краплинами святої води ті початки, ця добра основа, яка закладається глибоко в землю, були доброю твердинею для того, щоб люди могли добре, спокійно працювати, а, трудячись, як ми читаємо у Божому слові, заробляти на хліб насущний. Бажаю, щоб праця, яка розпочинається і звершуватиметься, була на Божу славу і користь людську!»

Під час освячення земельної ділянки генеральний директор Марек Павлусь зазначив: «Цьогоріч «Снєжка-Україна» святкуватиме 20-річчя з дня створення підприємства. Тож сьогодні освячення і початок будівельно-монтажних робіт з реконструкції й будівництва нових приміщень цеху водоемульсійних фарб має важливе значення для подальшого функціонування й розвитку нашого заводу. Нинішня подія засвідчує, що наші засновники підприємства й надалі інвестують кошти у його розбудову й модернізацію, відповідно до викликів часу й потреб ринку».

Народний депутат України Павло Бакунець, який прибув на захід компанії «Снєжка-Україна», щоб підтримати ініціативу власників й керівництва заводу щодо його розбудови, у своєму виступі підкреслив: «Кожному працівнику бажаю працювати тут на розвиток підприємства, на розвиток нашого гарного міста і в цілому нашої держави!»

Секретар ради й виконуюча обов'язки міського голови Яворівської міської ради Ольга Созанська також розділила радісну мить із колективом ТзОВ «Снєжка-Україна», наголосивши: «Міська рада тішиться, що у Яворові є таке підприємство. Подвійно радісно, що «Снєжка-Україна» розпочинає розбудову. Адже розвиватиметься підприємство, буде й розвиватися місто».


Інформація розміщена на правах реклами
Источник: sniezka
Интересные новости:
13.09.2019
877
Обухов 25 лет, Березань 10 лет - двойной юбилей заводов AEROC. Узнайте больше о компании и людях, ко...
06.09.2019
855
ТМ Baugut признана одной из лучших в своей отрасли в Украине. Национальный Рейтинг качества товаров ...
05.09.2019
695
Золотой Мандарин презентує чотири нові кольори "бельгійської цегли"...
13.10.2019
728
Головний будівельний портал вітає з Днем захисника України!...
30.09.2019
467
Міжнародний конкурс VELUX (IVA) для студентів архітектурних вузів проходить кожні два роки і поклика...
30.09.2019
662
Плануєте оновити простір навколо будинку разом з дерев’яними меблями? І задумуєтеся над виборо...